Windows 10 yükleme hatası

Sponsorlu Bağlantılar

escape72

escape72

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 yükleme hatası
arkadaşlar windows 10 yüklediğimde böyle bir hatayla karşılaşıyorum sorun nedir

Sent from my iPhone using Tapatalk

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Herşey Türkçe Yazıyor Yazıları Okuyup Zaten Neyin Ne Olduğunu Anlaman Gerekirdi Bence? Alan Yok Diyor Yazıda daha ne Desin

• Beğen
Tepkiler: kralberk13
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Herşey Türkçe Yazıyor Yazıları Okuyup Zaten Neyin Ne Olduğunu Anlaman Gerekirdi Bence? Alan Yok Diyor Yazıda daha ne Desin
sen de biraz okursan seçtiği disk tamamen boş :)
diske tıkla sil ve yeni birim olarak oluştur

escape72

escape72

Üye
    Konu Sahibi
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Gözlerinizde problem var sanırım

dediğim yöntem olmazsa sistem için ayrılan kısmı da biçimlendirin yine olmazsa onu da silip c ye katıp deneyin o bile olmazsa hdd de problem olabilir 2.hdd ye kurabilirsiniz veya bir bilgisayarcıya gösterin hdd deyse o anlar

escape72

escape72

Üye
    Konu Sahibi
Hallettim tşkler

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Abiler benzeri bir konu açacaktım bunu gördüm ben de :D . Ben de de böyleydi silip yenisini oluşturdum tamam ama bunda da {Windows bu diske yüklenemez , bu disk ilerde bozulabilir} gibi bir hata veriyordu ben yine de kurdum ama bilgisayarım aşırı derecede yavaşladı normale göre . Budan kaynaklı mıdır-1
Bunu nasıl düzeltirim -2

escape72

escape72

Üye
    Konu Sahibi
Abiler benzeri bir konu açacaktım bunu gördüm ben de :D . Ben de de böyleydi silip yenisini oluşturdum tamam ama bunda da {Windows bu diske yüklenemez , bu disk ilerde bozulabilir} gibi bir hata veriyordu ben yine de kurdum ama bilgisayarım aşırı derecede yavaşladı normale göre . Budan kaynaklı mıdır-1
Bunu nasıl düzeltirim -2

Ben c yi sildim 100 mb yazan sistem ayrıldı kısmını genişlettim oraya yükledim windowsu pc açıldı hemen windows 8.1 e döndüm

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Benim 3 diskte de aynısı yazıyor

escape72

escape72

Üye
    Konu Sahibi
Benim 3 diskte de aynısı yazıyor

Bende de öyleydi fakat C sürücüsünü sildim sistem ayrıldı kısmı yazan 100mblık yerü genişlettim ve formatı oraya yükledim oldu

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Yükledim ben açtım oyun da oynuyorum kullanıyorum ama yavaş

furyzer0

furyzer0

Üye
Bunu nasıl düzeltirim -2
Hdd biz arızalanmış olabilir

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Son düzenleme:
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Hdd arizali senin ondan dolayidir ariza yapinca yavaslayabilir (bad sector taramasi yap ondan da yavaslamis olabilir)

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
nasıl oluyor o bad sector

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
nasıl oluyor o bad sector
Google da arastirabilirsiniz tarama programlarini hatirlamiyorum ama hdd bolum bolumdur o bolumler arizalandi mi bad sectorler olusur hdd yavaslayabilir belli klasorler silinmez hale gelebilir vb sorunlar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
hata gayet açık; windows 10u kurmak için seçili bölümöde yeterli alan olmadığını söylüyor diski biçimlendirebilirsiniz ama tüm veriler silinecektir:)

Üst Alt