iPhone SE mi iPhone 6 mı ? destek lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
iPhone SE mi iPhone 6 mı ? destek lütfen
Şu iki gün içinde iki cihazdan birini almayı planlıyorum ama ikilemde kaldım ekran boyutu büyük olduğu için 6 yı almayı planlıyorum ama şarj süresi , kamera özellikleri, ram boyutu, cihaz hızı beni SE ye doğru çekiyo büyük ikilemdeyim destek ve fikir verirseniz sevinirim
Not = Bütçem nedeniyle 6s alamam

byburkay

Üye
Ben hiçbir ozllik kıyaslaması yapmadan direk cevabını söyleyeyim iki cihaz arasında tercih yapacak olsam ip6 birde silver rengini alirdim Se ne kadar 6s özelliklerini barindirsada tercih etmezdim butcen uygunsa 6 plus ta olabilir

@byburkay - byburkay(dat)com

furyzer0

furyzer0

Üye
Hız diyorsun da ne yapacaksın telefonda facebook'u 3 saniye erken açınca ne fark edecek :) bence kıyas kriterlerinde hız olmasın

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: Nirvana92

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
Hız diyorsun da ne yapacaksın telefonda facebook'u 3 saniye erken açınca ne fark edecek :) bence kıyas kriterlerinde hız olmasın

Hızdan kastım anlık hız olarak alıgılanmasın o saniyelik fark önemli değil endişem 1 sene sonra cihazda herhangi bir takılma veya donma olmasın

furyzer0

furyzer0

Üye
Hızdan kastım anlık hız olarak alıgılanmasın o saniyelik fark önemli değil endişem 1 sene sonra cihazda herhangi bir takılma veya donma olmasın
Donanımdan çok çıkma tarihleri önemli çünkü çıkış tarihine gore destek devam ediyor bunun donanımı iyi biz buna desteğe devam edelim demiyorlar:) ios tarafında kasma şikayeti olacağını sanmıyorum zaten her şey kısıtlı bir zahmet olmasın

byAndroid

byAndroid

Üye
İPhone se den şaşma. 6s bile kasma durumuna geldiğinde o hala düzgün çalışacaktır. Donanım çok sağlam. Sadece ön kamera biraz düşük ve 3d touch yok.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
SE Al Geç Hem Rose Gold Rengi Çok Çekici Geliyor

0343434

0343434

Üye
Eğer ekran sıkıntı olmayacaksa rahatlıkla SE al. Bir defe o içindeki A9 işlemcisi A8'e oranla neredeyse %50 daha hızlı. Ama ekran küçük gelir ki ben bu yüzden almadım SE'yi, o zaman iPhone 6'da üzmez. Kullanıyorum ve memnunum 6'yı ama SE de şu an iOS canavarı.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Türe

Türe

Üye
Kullanım doğrultunu belirle. Yani iPhone 6 da tek elle rahat kullanılabilen bir cihaz ama şunu sor kendine ; 4" bir ekran bana yeter mi ? Video izlerken keyif alır mıyım ? Oyun oynayabilir miyim ? Bu sorulara cevabın evet ise SE değil ise 6 al keyfine bak. :)

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
Eğer ekran sıkıntı olmayacaksa rahatlıkla SE al. Bir defe o içindeki A9 işlemcisi A8'e oranla neredeyse %50 daha hızlı. Ama ekran küçük gelir ki ben bu yüzden almadım SE'yi, o zaman iPhone 6'da üzmez. Kullanıyorum ve memnunum 6'yı ama SE de şu an iOS canavarı.

4'' ekran biraz küçük gelmiyo değil ama alsam şikayet etmem velhasıl 6'nın ekranı daha ideal gibi geliyo aklıma takılan tek şey şarj suresi ve ileriye doğru donma olabilme ihtimali

theeternal

theeternal

Üye
Ekran büyüklüğünü sorun etmessen kesinlikle se

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
SE'de 6S'in donanımı varsa ramde 2GB'tır bu yüzden kesinlikle SE derim.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0343434

0343434

Üye
4'' ekran biraz küçük gelmiyo değil ama alsam şikayet etmem velhasıl 6'nın ekranı daha ideal gibi geliyo aklıma takılan tek şey şarj suresi ve ileriye doğru donma olabilme ihtimali

Bu ikisi iPhone SE'de daha iyi. Ekran sıkıntı olabilecek tek konu.

taylan08

Üye
    Konu Sahibi
sanırım ekran büyük bi sorun teşkil etmez o yuzden se tarafındayım
Görüşleriniz İçin Teşşekür Ederim

avast

avast

Üye
Burda face e 3 saniye hızlı girmek olarakbakmayalım hıza ileriye dönüklük olarak bakalım zira apple da yeni teknolojiyi almak her zaman en mantıklısı çünkü gerek destek gerek uzun ömürlülük açısımdan ha sizi bilmiyorum tabi insanlar hala 4s 5 kullanıyor ve memnunum diyor ben tahammül edemiyorum yani okadar para veriyorsam ne bilgisayar ne telefon beni bezdirmemeli pişman etmemeli

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu

onursarii

Üye
Kesinlikle SE diyorum, 1 hafta oldu ben alalı ve gayet memnunum. Ön kamera megapikseli düşük olsa da gayet iyi fotoğraf çekimi yapıyor.

bozok_tr

bozok_tr

Üye
SE alanların memnun kalanını görmedim bende 6 al derim

OrduBurak

Üye
İPhone 5s Kasasını beğenenler için performansı muhteşem. İPhone SE Modelini tercihi mantıklı.

Üst Alt