Uygulama android telefonlarda otg kablosu - klavye & mouse bağlanarak oyun oynayabilme. yardim lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

vahap8844

Üye
    Konu Sahibi
android telefonlarda otg kablosu - klavye & mouse bağlanarak oyun oynayabilme. yardim lütfen
Öncelikle merhaba arkadaşlar yazımın biraz uzun olacağını belirtmek isterim.

Başlıkta belirttigim, konuyla alakali olarak bir çok uygulama denedim bunlardan bazilarini sayayim: tincore keymapper, mouse & key 2 touch gaming, usb/bt joystic gold vb..

Otg kablosu 4 usb port girişli, 1 klavye ve mouse bağlanarak yukarida saydığım programlarla denedim. Fakat sağlıklı bir çalışma elde edemedim. Örneğin; mouse key 2 touch gaming uygulamasini kurduktan hemen sonra gerekli ayalamalar yapilip Moder combat 4 oyununda test aşamasına geçiyorum klavye mouse kararsiz calisiyor. Mouse nin yapmasi gereken işleri klavye de herhangi bir tuş yapabiliyor. Yön tuşları kararsiz calisabiliyor. Mouse ile kaydirma ve klavyede hareket özellikleri ayni anda tepki vermiyor.

D.n: telefon; samsung galaxy s4 i9500. Root + omega rom mevcut. Gereken tüm sartlar sağlanıyor. Yazimi dikkate alip bana yardim etmeye çalışan tüm arkadaslara teşekkür ederim.

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
takip +

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Custom kernel yüklü olması lazım
Yani selinux durumu permissive olmalı
Cm gibi aicp gibi bi rom kullanırsanız sorun olmaz

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Farkli bi kernel yukle romuna oyle dene demis arkadas.
Ben ps3 koluyla oynuyordum sixaxsis programıyla baglaniyor ama klavye ve mouse destekler mi bilemiyorum.

Üst Alt