Galaxy S3 i9300 Hiui6 Final [18.08.2015]

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce CM alt yapısına geçelim mi?

• Evet

Kullanılan: 17 58.6%
  • Hayır

Kullanılan: 12 41.4%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Anladım. Aklıma başka birseyde gelmıyor. Farklı rom deneyın artık

hayyam482

Üye
Anladım. Aklıma başka birseyde gelmıyor. Farklı rom deneyın artık
Hocam messenger topu gelmiyor.
Birde cm11 romlarda ayarlarda en altlarda performans adı altında bir sekme var onu nasıl açabiliriz bu romda? Bu arada miui v7 samsung base kurdum. Aşırı kasma oldu. Size de bu bese yi tavsiye etmem.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hocam messenger topu gelmiyor.
Birde cm11 romlarda ayarlarda en altlarda performans adı altında bir sekme var onu nasıl açabiliriz bu romda? Bu arada miui v7 samsung base kurdum. Aşırı kasma oldu. Size de bu bese yi tavsiye etmem.
Googlede arama yap anlatımı var mıuı ıcın messenger balonlarını aktıf etme. Ben daha porta baslamadım kı nasıl denedınız samsung alt yapısını. Farklı romlarla bu romu karsılastırmayın sımdı hıuı7 cıkarsa o zaman yorumlar yapın kı eksıklerı o zaman tartısıp oyle yol alalım. Suan bu konuda bu rom uzerınden konusalım

sonyteam

sonyteam

Üye
Hakan şu bildirim çubuğu güneş ışığındayken baya sorun oluyor. Renkli olduğu için mobil veri ya da gps açık mı değil mi pek kestiremiyor insan.
Açık olduğunda simgesi yanan kapalı olduğunda simgesi soluk duran klasik bir fix dosyası yapabilir misin bu rom için. Ojinal system ui yi ekleyeyim dedim olmadı rom açılış ekranında kaldı hep. Birde hafif lag oluyor bildirim çubuğunu indirirken

hayyam482

Üye
Googlede arama yap anlatımı var mıuı ıcın messenger balonlarını aktıf etme. Ben daha porta baslamadım kı nasıl denedınız samsung alt yapısını. Farklı romlarla bu romu karsılastırmayın sımdı hıuı7 cıkarsa o zaman yorumlar yapın kı eksıklerı o zaman tartısıp oyle yol alalım. Suan bu konuda bu rom uzerınden konusalım
Birde mesaj atamıyorum. Hata veriyor. Çözümü var mı?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Birde mesaj atamıyorum. Hata veriyor. Çözümü var mı?
Mesaj ayarlarından mesaj merkezi numarası var mı yok mu diye kontrol et
Hakan şu bildirim çubuğu güneş ışığındayken baya sorun oluyor. Renkli olduğu için mobil veri ya da gps açık mı değil mi pek kestiremiyor insan.
Açık olduğunda simgesi yanan kapalı olduğunda simgesi soluk duran klasik bir fix dosyası yapabilir misin bu rom için. Ojinal system ui yi ekleyeyim dedim olmadı rom açılış ekranında kaldı hep. Birde hafif lag oluyor bildirim çubuğunu indirirken
Buyur

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sonyteam
sonyteam

sonyteam

Üye
Mesaj ayarlarından mesaj merkezi numarası var mı yok mu diye kontrol et

Buyur
Teşekkürler işe yaradı. Kilit ekranı için solarak kapanan bi zip dosyası yapabilmen mümkün mü? CRT efekt biraz baydı uzun kullanımda

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: sonyteam
uzman47

uzman47

Üye
Rom stabilmi klon imei li tel. Bunu atarsak hat sorunu olurmu

hayyam482

Üye
@haqanguven hocam yeni rom için alt yapıyı dokdo project kullanabilir misiniz? Rom cm12.1 ve aşırı stabil.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
@haqanguven hocam yeni rom için alt yapıyı dokdo project kullanabilir misiniz? Rom cm12.1 ve aşırı stabil.
Miui7 alt yapısı henüz lollipop'a geçmedi. Belirli cihazları lollipopda şuan. Diğer cihazlar hala kitkatta...

kralveben

kralveben

Üye
Hakan hocam birde GM discovery için bir ROM yapan süper olurdu

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
Miui v7 yapacak misiniz ?

Üst Alt