Haber İphone 6S ve İphone 6S Plus Fiyatları Belli Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
İphone 6S ve İphone 6S Plus Fiyatları Belli Oldu!
Bu ne yav TR fiyatı 3500 olur sanırım :hmmm

Apple’ın 9 Eylül’de duyurmaya hazırlandığı yeni akıllı telefonları İphone 6S ve İphone 6S Plus’ın fiyatları belli oldu.

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple, üç yeni akıllı telefon duyurusu yapacağı etkinliği için davetiyeleri göndermeye başlamıştı. Amerika Birleşik Devletlerinin San Francisco eyaletinde bulunan Bill Graham Civic Auditorium’da gerçekleştirilecek etkinlikte tanıtılması beklenen İphone 6S ve İphone 6S Plus’ın fiyatları hakkında ilk bilgiler Hollanda’da geldi.

Hollanda’nın önde gelen teknoloji sitelerinden biri olan techtastik.nl adlı sitenin KPN, T-mobile ve Vodafone gibi operatörlere yakın kaynaklara aldığı bilgilere göre Apple’ın İphone 6S ve İphone 6S Plus akıllı telefonlarının bu ülkedeki fiyatları belli oldu.

iPhone 6S
  • iPhone 6S (Uzay Grisi) 16GB/64GB/128GB (€699/€799/€899)
  • iPhone 6S (Gümüş) 16GB/64GB/128GB(€699/€799/€899)
  • iPhone 6S (Gold) 16/64GB/128GB(€699/€799/€899)
iPhone 6S Plus
  • iPhone 6S Plus (Uzay Grisi) 16GB/64GB/128GB(€799/€899/€999)
  • iPhone 6S Plus (Gümüş) 16GB/64GB/128GB(€799/€899/€999)
  • iPhone 6S Plus (Gold) 16/64GB/128GB(€799/€899/€999)
Yine aynı sitenin haberine göre 9 Eylül tarihinde yapılacak tanıtımın ardından 11 Eylül itibariyle ön siparişe açılacak olsn İphone 6S ve İphone 6S Plus’ın 25 Eylül tarihinde Almanya, Fransa ve Hollanda gibi ülkelerde satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Öte yandan son günlerde azından sıkça söz edilen İphone 6S ve İphone 6S Plus’ın “Rose Gold” renk seçeneğinin ise ilk etapta sunulmayacağı belirtiliyor.

Apple, geçtiğimiz yıl duyurduğu İphone 6 ve İphone 6 Plus modelleri ile başarılı satış rakamlarına imza atmıştı. İphone 6S ve İphone 6S Plus ile de 12MP 4K 2160p video kaydı, Force Touch ve dinamik duvar kağıdı gibi özellikleri sunması beklenen Apple’ın bu yıl da flaş satış rakamlarına ulaşacağı tahmin ediliyor.

http://www.maxicep.com/cep-telefonlari/iphone-6s-ve-iphone-6s-plus-fiyatlari-belli-oldu-h204155.html

The Pancar

The Pancar

Üye
Fiyat dediğin gibi olursa Türkiye'de çok satış yapamaz gibime geliyor,yine de belli olmaz

• Beğen
Tepkiler: Buğra
skylinegti

skylinegti

Üye
3500 lira çok iyimser bir fiyat olduğunu düşünüyorum bence fiyat 4000 tl ye dayanır.Ve yine Türkiyede baya bi satar.Biz ne zaman böyle bir tüketim toplumu olduk aklım almıyor...

Serhan

Serhan

Üye
:yagmur::yagmur::yagmur:

0MG90

0MG90

Üye
Her zamanki gibi Türkiye fiyatlarını merakla bekliyorum. Dolar falan uçmuş gitmiş zaten.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
24 taksitle koyacağını sanmıyorum :ehe

Üst Alt