Aksiyon FPS Oyun önerileri arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
FPS Oyun önerileri arıyorum
Arkadaşlar aklımda Counter Strike Global Offensive var çokta sistem aramayan hoş grafikli iyi bir oyun arıyorum aklımda bunun dışında Zula S2 gibi oyunlar var yardımcı olursanız sevinirm daha önce böyle oyunları hiç oynamadım :P ( MMOFPS )

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
L4D2

• Beğen
Tepkiler: technogamer2345
The Pancar

The Pancar

Üye
Bf3

• Beğen

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi

öyle bisey değil arkadaslar yavv. :D :D :D

örnekler verdik o kadar tf 2 diyenler var cs go diyenler var zula s2 bunun gibi şeyler arıyorum bunlardan birini doğru düzgün açıklayın övün kararlaştıralım hangisi iyidir ? bf3 te falam mp oynayamıyorum ben.

Karavelaa

Üye
Dota2 candır

• Beğen

Karavelaa

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Buraxlive

Buraxlive

Üye
Warface öneririm.

• Beğen

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Warface öneririm.

arkadaslar yardimlariniz ve düsünceliğiniz için çok çok teşekkür ediyorum arkadaslarinde tavsiyesiyle cs go karar kildim cok dusuk sıstemliler bile rahat oynuyoruz dediler mecbur buna bakicaz ya bu arada mağaza silahlar oynanirlik acisindan nasil ? yine bi videolara bakicam ama. :gul:

0MG90

0MG90

Üye
PointBlank diycem ama her yer hile doldu artık

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
PointBlank diycem ama her yer hile doldu artık

şu zulaya son bi defa baktım övün şunu azcik yav çok güzel oyun bence ama bi türlü oturtamadım kafama :( özellikle haritalar detay ve oynanırlık önemli benim için.mesela harita genis olsun hareketler rahat konforlu oynama falan filan. ..

0MG90

0MG90

Üye
şu zulaya son bi defa baktım övün şunu azcik yav çok güzel oyun bence ama bi türlü oturtamadım kafama :( özellikle haritalar detay ve oynanırlık önemli benim için.mesela harita genis olsun hareketler rahat konforlu oynama falan filan. ..
TDM oynuyorum ben genelde kütüphanede falan sarıyor ama hileliler olunca özellikle wall hackler sıkıntı oluyor

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
TDM oynuyorum ben genelde kütüphanede falan sarıyor ama hileliler olunca özellikle wall hackler sıkıntı oluyor

zula mi ? hocam karar verelim artık suan en cok bilinen oynananlar arasından zula ve cs go arasindayım sizlerinde fikirleriyle ilerleyeceğim..

Karavelaa

Üye
Aslında 2 oyun en güzeli.1)CS 1.6 Online 2)CS GO başka tanımam ;)

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Aslında 2 oyun en güzeli.1)CS 1.6 Online 2)CS GO başka tanımam ;)

1.6 yı geç.ben silahımı tutan elin tahtadan ibaret olmasını istemem. :ok2:
Şöyle bi bakınca bir sürü oyun var çok kararsızım ya :( zula wolfteam phantomers point black blackshot crossfire battlefield heroes fireshot global strike falan filan.. :bilmem::bilmem:

kısaca aradığım özellikler az çok grafik
bol mağaza
türkçe arayüz
arkadaş ekle
sohbet et
rahat oynanabilirlik
detaya girilmiş bir oyun

kısacası sıcak bir ortamın tümü :heyo::heyo::cool:cool

Karavelaa

Üye
1.6 yı geç.ben silahımı tutan elin tahtadan ibaret olmasını istemem. :ok2:
Şöyle bi bakınca bir sürü oyun var çok kararsızım ya :( zula wolfteam phantomers point black blackshot crossfire battlefield heroes fireshot global strike falan filan.. :bilmem::bilmem:

kısaca aradığım özellikler az çok grafik
bol mağaza
türkçe arayüz
arkadaş ekle
sohbet et
rahat oynanabilirlik
detaya girilmiş bir oyun

kısacası sıcak bir ortamın tümü :heyo::heyo::cool:cool
WT ve PB geç bir kere tam ergen oyunları.Ben grafik bakmam oyun senaryosuna bakarım tahta,mahta farketmez:cool:D

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
WT ve PB geç bir kere tam ergen oyunları.Ben grafik bakmam oyun senaryosuna bakarım tahta,mahta farketmez:cool:D

peki aradığım özelliklerde oyun varmı ? yavv kafaya çok fena taktım su zulamulayı :D :D

0MG90

0MG90

Üye
zula mi ? hocam karar verelim artık suan en cok bilinen oynananlar arasından zula ve cs go arasindayım sizlerinde fikirleriyle ilerleyeceğim..
Yok ben Pointblank'i diyordum :D Zula'yı bilmiyorum ama bende CS:GO indiricem daha sonra
PB zor oyun ama herkesi öldüremezsin her silahla :) Hele bıçak oyunları

Karavelaa

Üye
peki aradığım özelliklerde oyun varmı ? yavv kafaya çok fena taktım su zulamulayı :D :D
Aynen öyle bir oyun ben arıyorum.Şuan sanki oyun kıtlığı var :D.Knight'a başlamayı bile düşündüm.Ordaki solucanlar aklıma geldi :ohannes: dedim :D

Üst Alt