Öneri Sony Z3 Almak İsteyenler Mutlaka Okusun(Kullanım Deneyimim)

Sponsorlu Bağlantılar

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ısınma sorunu yok demişsin asıl sorunu o cihazın aşırı ısınma sorunu var, kamera olaraktan ışıkta telefonun kamerası sanırsın 2mp ama güneşli ortamda Allahı var eline su dökemez kimse
oyun oynadığın her cihaz ısınır kardeşim normal kullanımda ısınma yok bitek şarjda ısınıyor okadar kamersı bence çok güzel ışığı ayarlaynca
Hocam ısınma sorunu yok demişsin asıl sorunu o cihazın aşırı ısınma sorunu var, kamera olaraktan ışıkta telefonun kamerası sanırsın 2mp ama güneşli ortamda Allahı var eline su dökemez kimse
oyun oynadığın her cihaz ısınır kardeşim normal kullanımda ısınma yok bitek şarjda ısınıyor okadar kamersı bence çok güzel ışığı ayarlaynca
Z4'te daha çok kamera farkı olacak
z4 de kamera 21 mp diyolar yanılmıyosam değişen bikaç kamera uygalaması olur bence başlı başına değişiklik olmaz

darkblademaster

darkblademaster

Üye

z4 de kamera 21 mp diyolar yanılmıyosam değişen bikaç kamera uygalaması olur bence başlı başına değişiklik olmaz
Kardeşim zaten cihaz başka neyde ısınabilir duran hiç bi telefon ısınmaz

0MG90

0MG90

Üye

Yeni sensörü Exmor RS IMX230' u koyacak büyük ihtimalle

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim zaten cihaz başka neyde ısınabilir duran hiç bi telefon ısınmaz
whatsapp face instagram arama msjlasma gündelik kullanımda saatlerce facede kalmama rağmen ısınmıyor. oyunda ısınıyor oyunda ısınmayanda cihaz yok yani:)
Yeni sensörü Exmor RS IMX230' u koyacak büyük ihtimalle
görünüşte köklü değişiklik olmuyacak . keske biraz daha uygulamaları geliştirse değişik özellik gelse lens merceği değişse vsvs..

darkblademaster

darkblademaster

Üye
whatsapp face instagram arama msjlasma gündelik kullanımda saatlerce facede kalmama rağmen ısınmıyor. oyunda ısınıyor oyunda ısınmayanda cihaz yok yani:)

görünüşte köklü değişiklik olmuyacak . keske biraz daha uygulamaları geliştirse değişik özellik gelse lens merceği değişse vsvs..
Isınmayan cihaz yokta bizimki fazla ısınıyo hele 4k videoyu en fazla 20dk cekebildim sonra uygulamayı kapattı. Araştırınca genelinn böyle oldgunu öğrendm fazla uğraşmadım

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Isınmayan cihaz yokta bizimki fazla ısınıyo hele 4k videoyu en fazla 20dk cekebildim sonra uygulamayı kapattı. Araştırınca genelinn böyle oldgunu öğrendm fazla uğraşmadım
4k da bütün telefonlar ısınıyor kardeşim ısınıyosa sok suya gitssin hehe :D

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Aşık oldum ben bu cihaza kesinlikle ya z3 ya z2 inşallah her gün bakıyorum z3 ve z2 hakkında yazılanlara hayırlısı sene sonu bakalım :)
kasma sorunu yaşayan var mı ne kadar süredir kullanıyorsunuz ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Aşık oldum ben bu cihaza kesinlikle ya z3 ya z2 inşallah her gün bakıyorum z3 ve z2 hakkında yazılanlara hayırlısı sene sonu bakalım :)
Sony z serisinin kastığı görülmemiş kardeşim :D iki senedir Z kullanan arkadaşımın telefonunu kurcaladım o bile kasmıyor hiç. Sene sonu almayı düşünüyorsan z3+ geliyor onu almayı düşün.

• Beğen
Tepkiler: PrisonerMacTavish
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
tık yok cihazda samsung gibi menü geçişleri hantal değil cihaz lolipopla akıyo 1 kaç haftaya kadar android 5.1 güncelleme geliyo 5.1 gelen ilk android cihazlardan biri z3 olacak sonra z2 alacak şiddetle tavsye ediyorum android de daha iyisi yok :)

• Beğen
Tepkiler: PrisonerMacTavish
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
tık yok cihazda samsung gibi menü geçişleri hantal değil cihaz lolipopla akıyo 1 kaç haftaya kadar android 5.1 güncelleme geliyo 5.1 gelen ilk android cihazlardan biri z3 olacak sonra z2 alacak şiddetle tavsye ediyorum android de daha iyisi yok :)
Sony z serisinin kastığı görülmemiş kardeşim :D iki senedir Z kullanan arkadaşımın telefonunu kurcaladım o bile kasmıyor hiç. Sene sonu almayı düşünüyorsan z3+ geliyor onu almayı düşün.
Cevaplarınız için teşekkürler inşallah bakalım o zaman konu açarım forumda daha detaylı konuşuruz :)

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Z3 mu kaldi z3+ geliyoooooooo

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ekranı daha iyi
Snapdragon 810
Hızlı şarj
10 dakika şarj ile 5 saat kullanımı sanırım öyle bir iddasıda var.
Birde tasarımı daha güzel [emoji1]

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Ekranı daha iyi
Snapdragon 810
Hızlı şarj
10 dakika şarj ile 5 saat kullanımı sanırım öyle bir iddasıda var.
Birde tasarımı daha güzel [emoji1]
%10 şarjla 5 saat gidiyor zaten :)
muhtemelen onun hızlı şarj olma versiyondur. pek fark göremiyorum zaten telefon ucuyo takılma donma yok 1.5gb ram boşta keşke kamerayı iyileştirseydi :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Z3'ün hoparlörler bozmasa daha iyi gibime geliyor Z3+ şarj adaptörünü alıp hızlı şarjı kazanılabilir. Ayrıca Z3'ün pil kapasitesi daha yüksek. Bakalım tasarım dersek Z3 Plus pil dersek hangisi göreceğiz [emoji1]

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Z3'ün hoparlörler bozmasa daha iyi gibime geliyor Z3+ şarj adaptörünü alıp hızlı şarjı kazanılabilir. Ayrıca Z3'ün pil kapasitesi daha yüksek. Bakalım tasarım dersek Z3 Plus pil dersek hangisi göreceğiz [emoji1]
çok fark olmaz z3 30dk daha uzun gider enfazla diye düşünüyorum hızlı sarj olması bataryanın düşük olmasından olsa gerek :)

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Hoparlor yerini z2 gibi yapmis

002851

Üye
Arkadaşlar ben z3 dual aldım cıhaz gayet güzel fakat bir sorunum var 2 hatta mesajlar gelmiyor hattımı baska cihaza taktıgım zaman mesajlar gelmeye başlıyor acaba neden kaynaklanıyor olabilir

Üst Alt