Gravity 2.85 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

cepadresim

cepadresim

Üye
    Konu Sahibi
Gravity 2.85 yardım
Hala nokia vede gravit de twitter kullananız varsa twittere gire biliyormusunuz ben yaklaşık beş gündür yetkilendirme vermiyor sorun bendemi yoksa geneldemi lütfen arkadaşlar bir yardım.

cepadresim

cepadresim

Üye
    Konu Sahibi
Gravit y 2.85 (7307) (7308)-73302 tlf kafayı yedi yazdığımı silemiyorum yazdığım sürümlerde hep yaptı hesap ekle yaptığımda twitter eklediğimde açılan gravity yetkilendirme sayfası yetkilendirmiyor.

Son düzenleme:
asigsasi

asigsasi

Üye
Gravit y 2.85 (7307) (7308)-73302 tlf kafayı yedi yazdığımı silemiyorum yazdığım sürümlerde hep yaptı hesap ekle yaptığımda twitter eklediğimde açılan gravity yetkilendirme sayfası yetkilendirmiyor.
kullanan vardır diğer kullanıcının da yorumlarını takip edelim :hmmm

celilcemre

celilcemre

Üye
Şimdi girdim. Çalışıyor. Son sürüm hatta türkçeleştirme de yaptım. Youtube videolarını açmıyor.

cepadresim

cepadresim

Üye
    Konu Sahibi
Twitter'e girdin ben girmeyi denedim farklı bir sayfa geliyor . önceleri kendi sayfasına yönlendiriyordu şimdiise sayfa bulnamadı yazıyor ingilizce sizden Gravity twitter hesabınızı silin tekrar girin bakalım yetkilendirme yapacakmı.
Gravity twittere girmeme hatasını anladım bende türkçeleştirmiştim yazılım versionuyla oynamıştım ondan dolayı girmemiş ola bilir.
Şimdi girdim. Çalışıyor. Son sürüm hatta türkçeleştirme de yaptım. Youtube videolarını açmıyor.
Tamam hatamı anladım bende türkceleştirmiştim türkce kullandım yanlız üstüne kurduğum için sorun yaşamıyordum programı kaldırıp tekrar kurunca twittere girmedi çünkü yazılım versiyonuyla oynamıştım. programı çöpe attım sizden rıcam türkceye çecirdiğiniz programı e-postama gönderirmisiniz teşekkürler.

Son düzenleme:
celilcemre

celilcemre

Üye
Kardeş exe olduğu için kötü çeviri hex editor kullanmayı bilmediğim için kısıtlı oldu.

cepadresim

cepadresim

Üye
    Konu Sahibi
Gravity v2.82 (7287) üstü yazılımlarda Twitter çalışmıyor bilginize.

celilcemre

celilcemre

Üye
Bende sorun yok

cepadresim

cepadresim

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım senden rıcam twitter hesabından çık tekrar yaz bakalım yönlendirme yapacak ve bağlanacakmı bende birtürlü olmuyor. Gravity hangi serisini kullanıyorsun? Şu an bende çalışan (Gravity v2.82 7287)

celilcemre

celilcemre

Üye

Son düzenleme:
cepadresim

cepadresim

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaşım sağol bende çalışanda bu sürüm türkceleştirmelerin de kayma olmuş. Gravity v2.85 tam türkceleştirmiştim yalnız bu sürüm twitter girmediği için sildim bunu düzeltirsem sana gönderiririm.:sirit:

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
2.85 yükledim ama retweet yapamıyorum

celilcemre

celilcemre

Üye
Giriyorum 2'si de bende çalışıyor
Retewet denemedim.
Retewet denemedim. Neden kayma oldu anlamadım. Hex editor ile çevrilmesi gerek oda uzun iş.

cepadresim

cepadresim

Üye
    Konu Sahibi
Gravity 2.82 uzerleri sanırım resmi sürüm değil .1ay öncesine kadar 85 normal giriyordum yazılım firması twitter bağlantısını kesti .

celilcemre

celilcemre

Üye
Bende sorun yok.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Hala nokia vede gravit de twitter kullananız varsa twittere gire biliyormusunuz ben yaklaşık beş gündür yetkilendirme vermiyor sorun bendemi yoksa geneldemi lütfen arkadaşlar bir yardım.

Az önce 2.85.7307 sürümünü denedim.Yetkilendirme kısmı bende de olmuyor.
Twitter geçersiz sayfa hatası alıyorum.

cepadresim

cepadresim

Üye
    Konu Sahibi
Gravitiy artık faceye girmiyor bağlanması bağlanıyor ama göstermiyor denediğim bütün surumlerde ayni

Üst Alt