GTA San Andreas Türkçe Yama Android v2.00

Sponsorlu Bağlantılar

dyrdmr

dyrdmr

Üye
Teşekkürler.
Teşekkürler.

westside20

Üye
Acil yardım edermisiniz ben ilk defa kurucam gta san andreası onceden 1 kere yuklemem mi gerekiyordu ve biraz daha acık anlatırmısınız

mchtkoc

Üye
Orjinal dosyanın yedeği ni nasıl alicazz

Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
GTA San Andreas Android v1.08 uyarlaması yapılıp, kurulumu ayrıntılı bir şekilde anlatan videoyu konuda ilk mesajıma ekledim. İyi Oyunlar.

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Çalışmadı. Kurulumu tamamen yaptım ama oyuna tıkladığımda offline yazısına tıkladığımda siyah ekranda kalıyor!!!!!!!!:bilmem::nono:

Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
Evet. Kurulumu doğru bir şekilde yaptım ama çalışmadı.

Data klasörüne kopyaladığınız com.rockstargames.gtasa içindeki texdb klasörünü silip birde öyle deneyin ancak bu işlemi yaptığınızda Türkçe karakterler oyunda görünmez bilginiz olsun.

firostr

firostr

Üye
Teşekkürler

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Data klasörüne kopyaladığınız com.rockstargames.gtasa içindeki texdb klasörünü silip birde öyle deneyin ancak bu işlemi yaptığınızda Türkçe karakterler oyunda görünmez bilginiz olsun.
Olmuyor. Galiba apk hatalı.

Beddua65

Üye
Merhaba hocam oyunu kurdum teşekkür ederim orjinalde hile dosyalarimi kullanabiliyodum bu türkçe yamada kullanamiyorum bildiginiz hile dosyasi varmi nasil yapmaliyim

Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba hocam oyunu kurdum teşekkür ederim orjinalde hile dosyalarimi kullanabiliyodum bu türkçe yamada kullanamiyorum bildiginiz hile dosyasi varmi nasil yapmaliyim

JCheater var ama oda bu son sürüm ile uyumlu değil maalesef.

KELGER

KELGER

Üye
kardeş renkler beyaza çalıyor bir gariplik var önceki sürümleri kullandım sorun yoktu

ortak42

ortak42

Üye
1.05 sürümü obb dosyası vardı.konudaki tr apk indirip kurdum bir kere girip çıktım sonra o obb dosyasını obb'a data dosyasınıdadataya attım oyuna girdim offlıne ye basıyorum bir şey olmuyor?

KELGER

KELGER

Üye
1.05 in obb si bunun apk sı ile beraber çalışmaz

Terzoo98

Terzoo98

Üye
bende VİSA modu var Tr dosyasinida attim Cok guzel oldu Ama Goruntu ayarlariyla oynasam arabanin lastik izleri Çıkmıyor :D Bunun yok mu bi çözümü

Üst Alt