Cennet Papağanı Aldım, Adı ne olsun?

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi

Buda Bendeki adı Dadlı :D
Sultan papağanı. :D alacaktım da 150 tl idi. Bende dedim önce bi papağan bakmasını öğreneyim sonra bakarız :D. İsmi güzel standart yani :D. Testere felan koysaydın bare adını :D

Superfan

Superfan

Üye
"Kiraz"

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Çapkın veya çiko isminden birini verebilirsin birde kuşuna öpücük eğitimi ver :ehe ciddiyim vallahi:kop:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Şunu da ekleme yapayım ayriyeten yeni gelen kuştan öpücük istersen omzunda veya parmağında duruyorsa kuş seni sapık zannedebilir ve seni ısırır örnek verilecek olursa şekil a-1)deki kişi ben yada öpücük vermezse kaçar Senden. :ehe :kop2: Sora verir öpücüğü alışınca :ehe şimdi benim ki boyuna bakmadan kız istiyor benden daha kaç aylıkki :ehe :d:

FK5896

FK5896

Üye
naci :D :D :D şaka bir yana boncuk olabilir. hem kolay söyleniyor hemde klasik kuş isimlerinden. bu arada geçmiş olsun en son cennet papağanı sevdiğimde üstümdeki tişörtü parçalamıştı :D makas gibi gagası var

98farom98

98farom98

Üye
Şunu da ekleme yapayım ayriyeten yeni gelen kuştan öpücük istersen omzunda veya parmağında duruyorsa kuş seni sapık zannedebilir ve seni ısırır örnek verilecek olursa şekil a-1)deki kişi ben yada öpücük vermezse kaçar Senden. :ehe :kop2: Sora verir öpücüğü alışınca :ehe şimdi benim ki boyuna bakmadan kız istiyor benden daha kaç aylıkki :ehe :d:
:kop:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
cennet papanları muhabet kuşu kadar insanlara yakınlaşmıyor ismi cennet kuşu olabilir

Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper
BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Zümrüt koduk adını :)

• Beğen
Tepkiler: 98farom98
Baydırman

Baydırman

Moderator
hayırlısı

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker
oznkrts

oznkrts

Üye
Sultan papağanı. :D alacaktım da 150 tl idi. Bende dedim önce bi papağan bakmasını öğreneyim sonra bakarız :D. İsmi güzel standart yani :D. Testere felan koysaydın bare adını :D
Ama çok tatlı okuyorlar :D
sultan papağanı :D çok tatlı ya kardeşim benden habersiz muhabbet kuşu almasaydı bundan alcaktım :(
Hayvanların hepsi ayrı bi güzel mubişde baktım albino Sultandada Aradım ama lutinoda karar kıldık :D

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker ve FK5896
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Asi liseli 95

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Adı Cennet Papağınıysa Tekrar İsim Koyamazsın Adını Değiştirirsin O Zaman Örneğin: Cennet Papağani Veli Gibi Şeklinde Olmalı.Yani Zaten Bir Adı Var Aksiyona Gerek Yok. Hala Yaşıyorsa Tabi :bilmm

Üst Alt