SYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
tm

islam9503

Üye
hala sertifika hatası veriyo ne yapmalıyım?

azattt

azattt

Üye
benim telefon hackli rompachter telefon hafızasına kayıtlı. hafıza kartını biçimlendiricem bir sorun olur mu? tekrar hacklemem gerekir mi?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
  • Beğen
Tepkiler: azattt

mubarekkaya96

Üye
9) İnstallserver zip içindeki "sys isimli klasörü" xplore ile c ana dizine bırakın

Sys isimli klasörü zipten çıkarmammı gerekiyo ?

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 808 ,içinde geçerlimi bu hack 1. sayfada yazmıyor telefonun adı falan

fearles32

fearles32

Üye
böyle güzel bir paylaşım için içtenlikle teşekürederim. Her nekadar bann yesende yeni bir nick ile aramızdasındır umarım mesajımı görür ve yardımcı olursunuz yeni bir konu açıp kirlilik yaratmak istemedim. C7-00 belle refresh kullanıyorum yaklaşık 1 aydır (profili düzeltemediğim için kusura bakmayın.) telefonumu hackledikten sonra yamalar açıkken yada kapalıyken fark etmiyor kendi kendine reset atıyor kapanıp açılıyor telefonum sorun nedir çözemedim yardımlarınızı bekliyorum (telefona hard format atıp tekrar hackledim ama hack sonrasıyine aynı durumla karşılaştım enson buraya mesaj yazarken reset attı bu 2.kez yazışım bu durum canımı sıkıyor) YARDIM EDİN LÜTFEN...

Emrgncy

Emrgncy

Üye
böyle güzel bir paylaşım için içtenlikle teşekürederim. Her nekadar bann yesende yeni bir nick ile aramızdasındır umarım mesajımı görür ve yardımcı olursunuz yeni bir konu açıp kirlilik yaratmak istemedim. C7-00 belle refresh kullanıyorum yaklaşık 1 aydır (profili düzeltemediğim için kusura bakmayın.) telefonumu hackledikten sonra yamalar açıkken yada kapalıyken fark etmiyor kendi kendine reset atıyor kapanıp açılıyor telefonum sorun nedir çözemedim yardımlarınızı bekliyorum (telefona hard format atıp tekrar hackledim ama hack sonrasıyine aynı durumla karşılaştım enson buraya mesaj yazarken reset attı bu 2.kez yazışım bu durum canımı sıkıyor) YARDIM EDİN LÜTFEN...
konu sahibi üstündeki mesajın sahibi :D
tam olarak emin değilim ama sys/bin klasörüne attığın dosyadan kaynaklı olabilir..

• Beğen
Tepkiler: fearles32 ve Bahadir_fb
fearles32

fearles32

Üye
peki uygulamaları yükledikten sonra exe dosyasını silsem bin klarasörünün içinden bir sorun olurmu yada ne yapmam lağzım yardım edin lütfen...

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
peki uygulamaları yükledikten sonra exe dosyasını silsem bin klarasörünün içinden bir sorun olurmu yada ne yapmam lağzım yardım edin lütfen...

@asigsasi yardımcı olacaktır bekleme kalın :)

• Beğen
Tepkiler: fearles32 ve asigsasi
fearles32

fearles32

Üye
yardımınız için teşekkürederim umarım olumlu yanıt alırım..
işin açıkçası cfw den pek anlamıyorum yönlendirebilecegin bir konu varsa sevinirim..

asigsasi

asigsasi

Üye
format atıp biraz hacksız kullan farklı bir sorun olabilir.
tabi hard reset atman gerekir.

• Beğen
Tepkiler: fearles32
fearles32

fearles32

Üye
tmm en iyisi dediğin gibi yapmak sanırım yardımlarınız için saolun. ( peki telefon hackli iken yükledigim imzasız proğramlardan birisi yapıyor olabilirmi)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
tmm en iyisi dediğin gibi yapmak sanırım yardımlarınız için saolun. ( peki telefon hackli iken yükledigim imzasız proğramlardan birisi yapıyor olabilirmi)
olabilir temizlik programı veya ram temizleme programı kullanıyor isen olabilir.

• Beğen
Tepkiler: fearles32

Üst Alt