~ iOS 8 - 8.1. Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) [ ANA KONU ]

Sponsorlu Bağlantılar

silivriserdar

silivriserdar

Üye
tweaklerden başka ne nedeni olabilir ki uyumlulukda sorun vardı belki de ozamanlar 8.1.1 için de oluyor mu şu anda ?
8.1.1 için bilmiyorum ben iOS 7.1.2 kullanıyorum. Ben yıllardır jeal break'li kullanırım iPhone telefonlarını ama hiç açılmama gibi bir sorun yaşamadım. Açılmama sorunu jeal break ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Tekrar yapmaktan korkmayın dediğim gibi istediğiniz zaman bir restore edip eski haline çevirirsiniz telefonunuzu

alical33

alical33

Üye
Eyvallah denerim tekrar bi ara

rodinatr

rodinatr

Üye
Bende şüpheliydim şimdi her istediğimi yapabiliyorum kafam rahat

alical33

alical33

Üye
8.1.1 de Çalışıyor mu şimdi

• Beğen
Tepkiler: rodinatr
rodinatr

rodinatr

Üye
8.1 benim

alical33

alical33

Üye
8.1de çalışıyor biliyorumda sonra 8.1.1 güncellemesi geldi ya hani onu soruyorum

kemalettin03

Üye
pangu programına tıkladığım an pc donuyor???

alical33

alical33

Üye
taigi yöntemiyle jb yaptım şu an bi sorun yok çok şükür bu ücretli tweakleri ücretsiz yükleme gibi bi şansımız var mı ?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
taigi yöntemiyle jb yaptım şu an bi sorun yok çok şükür bu ücretli tweakleri ücretsiz yükleme gibi bi şansımız var mı ?
Craklı olanları var bazıları çalışıyor hackyour repo adresi oradan indir bir bak.

alical33

alical33

Üye
Craklı olanları var bazıları çalışıyor hackyour repo adresi oradan indir bir bak.
bu karolay da istediğim tweakler varmış sağol bu apphead efsane ama :)
kulaklık sesini artırmak için tweak var mı ? volume amplifier denedim çalışmadı

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Başarılı bir konu teşekkürler :)
Fakat ben jailbreakten memnun değilim

foreverthe

foreverthe

Üye
8.1.2'de çalışıyor mu ?

alical33

alical33

Üye
8.1.2 için taig jb aracı var ben 8.1.1 de diğer klasörü şişti diye 8.1.2 ye restore edip tekrar jb Yaptım sorunsuz kullanıyorum şu an

osnakli

osnakli

Üye
Ben 8.1.2 de jb yapamAdım. Yapan nereden yaptığını söyleyebilir mi telefon resmen eksik ya:)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Onu Yaptım ama cihazı tekrar restore ettim sağlıklı olmadı cihaz Fazlasıyla exit sade mod oldu tweakkerde
Sorunlu olduğunu bilmiyorum ama sorunlu olması normal çünkü tweak ler daha tam uyumlu değil şu anda biraz beklemek lazım.

Üst Alt