Uygulama Gün Gün Whaff Uygulaması [Videolu Anlatım Eklendi]

Sponsorlu Bağlantılar

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Gün Gün Whaff Uygulaması [Videolu Anlatım Eklendi]
Whaff Videolu Anlatım:

Ödeme alan kuzenim kendi çapında bir video hazırlamış Whaff Uygulamasıyla nasıl para kazanılacağına dair buyurun anlatımı pek iyi değil ama amaca ulaşmış sonuçta :D

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Google Play Linki:
Whaff Nedir?: Google Playden indiriyorsunuz sonra facebook hesabınızla giriş yapıyorsunuz size girerken kod soracak o kod yerine AI37639 ( A nın yanındaki büyük ı ) yazarsanız sizin ve benim hesabıma ayrı ayrı 0.30$ ekleniyor (zorlama yok yazarsanız sevinirim :D) Kayıt işlemini tamamlamış bulunuyorsunuz. Daha sonra programları indiriyorsunuz (genelde oyunlar olur) veya günlük uygulamanın paylaşımını yaparak , uygulamanın facebook sayfasını beğenerek v.s. karşılığında para kazanıyorsunuz. Aldığınız parayı paypal, steamgift, amazongift vs farklı yöntemlerle kullanabiliyorsunuz

Önemli bir bilgi: Bunu daha önce farketmemiştim facebookdan arkdaşlarınızı davet ederseniz davet başına 0.10$ kazanıyorsunuz.(arkadaşınızın tıklamasına üye olmasına felan gerek yok sadece davet göndermeniz yetiyor günde 100 arkadaş davet edebiliyorsunuz en fazla buda fazladan 1$ yapar günlük yarın ki Günlük Rapora ekleyeceğim sonuçlarını.

Whaff Günlük Raporlar

Whaff Gün 1:

Kod:
 Premium uygulamaları indirerek ve Whaff Picks kısmından uygulamanın facebook
sayfasını felan beğenerek 1 dolara ulaştım yaklaşık 5 dk da ve uygulamayı kapattım.

|Şu ana kadarki toplam kazanç= 1,00$

Whaff Gün 2:

Kod:
 Bugün biraz zorlanacağımı düşünüyordum çünkü premium uygulama yoktu bugün küçük
0,09 - 0,07 dolar arası olan uygulamaları indirerek 1 dolara ulaştım bugünde ama biraz
fazla zamanımı aldı yaklaşık 15-20 dk uğraştım.

|Şu ana kadarki toplam kazanç= 2,02$

Whaff Gün 3:

Kod:
 Dünden dahada zor bir gün oldu çünkü uygulama kalmamıştı eğer uygulama gelmezse de bugün 1$ yapma ihtimalim azdı 3-4 yeni uygulama eklenmişti ama hepsini kurmama rağmen sadece 0.5$ geldi uygulamalardan bende arkadaşlarıma zorla uygulamayı indirtip benim kodumu yazdırttım. (arkadaş başına 0.3$ veriyor)

|Şu ana kadarki toplam kazanç= 4,03$

Whaff Taktik
Kod:
 Yemek Sepeti v.b bir kaç Türk firması da Whaff'a katıldı gerçekten sistemin devamlılığını sağlaycak şeyler bunlar ancak 10$'a ulaşmak gerçekten kolay değil bunun için size biraz kendi taktiklerimi veriyim. Taktikler derken bu olayı 500$ kazanmış (Adı Aykut, uygulamanın için ranks kısmında adı var bakabilirsiniz) bir arkadaşın önerisi. Arkadaşla konuşmamı kısaca özetliyim ben sadece bir kere 10$ ödeme aldım onada bir bir hafta uğraştım iyi miktar tabiki ama az. Size şunu söyleyebilirim bu işten ciddi miktarlar kazanmak istiyorsanız çevreniz olucak çevreniz olmadan ciddi miktarlara ulaşamazsınız
NOT: Taktiği ayrıntılı olarak öğrenmek ve sistem hakkında soru sormak için benim kodumla (AI37639) kaydolursanız sizi uygulama üzerinden bulabilirim. Bana soracağınız soruları sorarsınız.

Buyrun buda ödeme kanıtı 3 adet daha var isteyen olursa sansürsüz halini pm olarak atabilirim.

Son düzenleme:

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
usta bende indirdim bu verdiğin kodu kayıttan sonrada yazabiliyor muyuz

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
usta bende indirdim bu verdiğin kodu kayıttan sonrada yazabiliyor muyuz
Hocam setting kisminda logout var oraya bas ve sonra sag usten tekrar login e basip giris yap facebook hesabinla girerken sorar sana kodu tekrar oraya yazarsin

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
şu an 2 dolar oldu logout yapınca gidiyor mu bütün paralar

SHS

SHS

Üye
ben konuyu takipteyim :)

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Odeme istedik bakalim akrabanin hesabinda 3 gun icinde paypal hesabina gonderilicek yazdi ona gore odeme kaniti ss sini ilk mesaja ekleyecegim

muxo

muxo

Üye
Kardeşim bırak böyle boş boş işleri. Ben aylarca yıllarca hepsiyle uğraştım. Hele ptcler tam bir hüsrandı. Whaff uygulamasının bir benzeri bilgisayar için vardı. Bir süre sonra tıkanıyorlar. Sonra da kapanıyor ödemeyi ilk başta veriyorlar sonra onu da vermiyorlar. Zaten mantık vur kaç mantığı. İlk başta kolay kolay gidiyor her şey. Sonra kastırmaya çalışıyor. Bir süre sonra da ilerleyemiyorsun. Öylece kalıyor. Vaktine yazık. Onu yükleyeceksin ona tıklayacaksın yazık gerçekten. Gir bir part time işe bunlardan 1 ay boyunca emek verip alacağın parayı bir günde kazanırsın. İnternetten sadece 3 şekilde para kazanırsın geri kalan her şey hava cıva
1- güzel bir fikirle güzel bir site
2- güzel bir fikirle güzel bir uygulama /oyun
3-elinde güzel ve uygun fiyata ürün olacak gittigidiyor sahibinden sanal pazar gibi yerlerde takır takır satacaksın.
Bunun dördüncüsü yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ahmetkartal ve yakamoz1319

ArtiZz012

Üye
Aynen katiliyorum cok gereksiz 0.30 dolar icin birsuru sey yaptiriyolar kendileri ise reklam vererek bizim kazandigimizin kac katini kazaniyor kimbilir ...

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bırak böyle boş boş işleri. Ben aylarca yıllarca hepsiyle uğraştım. Hele ptcler tam bir hüsrandı. Whaff uygulamasının bir benzeri bilgisayar için vardı. Bir süre sonra tıkanıyorlar. Sonra da kapanıyor ödemeyi ilk başta veriyorlar sonra onu da vermiyorlar. Zaten mantık vur kaç mantığı. İlk başta kolay kolay gidiyor her şey. Sonra kastırmaya çalışıyor. Bir süre sonra da ilerleyemiyorsun. Öylece kalıyor. Vaktine yazık. Onu yükleyeceksin ona tıklayacaksın yazık gerçekten. Gir bir part time işe bunlardan 1 ay boyunca emek verip alacağın parayı bir günde kazanırsın. İnternetten sadece 3 şekilde para kazanırsın geri kalan her şey hava cıva
1- güzel bir fikirle güzel bir site
2- güzel bir fikirle güzel bir uygulama /oyun
3-elinde güzel ve uygun fiyata ürün olacak gittigidiyor sahibinden sanal pazar gibi yerlerde takır takır satacaksın.
Bunun dördüncüsü yok.

Hocam dediginiz dogru ama bu site isleri ha diyince olan isler degil bana ayda fazladan 50-100 tl kazandiricak vaktimi az harcayan ve basit olan bir sistem lazimdi waffda simdilik bunu sagliyor bana
3. gün eklendi 4 dolardayım
akrabama ödeme yaptılar arkadaşlar ss sini ekledim ilk mesaja

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi

ilk girerken kod yazmayı unutmamak lazım o zaman
Bir arkadasim daha 10$ yapti ve odeme istedi onun odemesi gonderilince onuda ss eklerim
Ödeme alan kuzenim kendi çapında bir video hazırlamış Waff Uygulamasıyla nasıl para kazanılacağına dair buyrun anlatımı pek iyi değil ama amaca ulaşmış sonuçta :D

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
2.5 dolarlik bir uygulama eklenmis bakin arkadaslar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ne gıcık uygulama nerden seçiyo şu uygulamaları cihaz için uyumsuz çoğu kaldım 2dolarda

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
sistemde bazen hata oluyor

rimex

Üye
Buna ayıracağın zamanda html ogrensen daha çok para kazanırsın , html ile milyarlar kaldıran kişiler tanıyorum

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Duraksama icin ozur dilerim vize donemim vardi en kisa zamanda konuyu ayrintili bir sekilde editleyecegim
Buna ayıracağın zamanda html ogrensen daha çok para kazanırsın , html ile milyarlar kaldıran kişiler tanıyorum

Dogrudur hocam ama bana kucuk meblaglar yetiyor bunlari kullaniyorum
Bu arada whaff bir kac turk firmayla anlasma yapmis duydugum kadariyla (yemeksepeti vb) onlarin uygulamasida eklenicekmis
Aksam konuyu guncelliyecegim arkadaslar tum detaylari ekleyecegim

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
uygulamalari indiriyoruz para vermiyor

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Arkadaşlar iOS için yok değil mi bu?

Üst Alt