İmkansızı Başarabiliriz Overlock ! Kodladan Anlayanlar Baksın

Sponsorlu Bağlantılar

Sence Yapabilirmiyiz ?

• Evet

Kullanılan: 1 9.1%
  • Hayır

Kullanılan: 8 72.7%
  • Ortada Kaldım

Kullanılan: 2 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    11
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
İmkansızı Başarabiliriz Overlock ! Kodladan Anlayanlar Baksın
Merhaba arkadaşlar Bildiğiniz üzere Syambian^3 Overlock veya 2GHZ felan filan Rom Patcher Metinleri ile Telefonu 2 GHz yapabildiklerini sanan Aynştayn lar vardı Ve Bende onlardandım :D Sonra düşündüm Böyle bu olmaz Zatten rom patcher de bu Fake idi Sağdece yazı ile hava atmak gibi bişy Ve bu Fakeyi gerçee çevirmenin bir yöntemini buldum Ama Tek başıma olmaz bu iş Yqrdım lağzım Olaya geçelim

Örnek: Hani Vardırya Online oyunlarda Biz Cheat engine ile Para hilesi yapmaya çalışırdık ama Para 9999 olurdu ve parayı kullanamazdık :D Ve bazı paralı O oyuna özel hile olurdu para hilesi Onunla Hile olurdu Bende Bunu yapmaya çalışıyorum.

Rompatcher -Cheat Engine
Paralı hile - ?

Hepimizin telefonunda işlemci hızı vardır ve benimkisi 192 MHz Ama Hızlı Ve Rom patcher ile onu 600 mhz ile gösteririz olmaz Çünkü sağdece yazı.

Bu Çok Önemli !!! Arkadaşlar ben Counter strike da Kod yazıyorum Ve kodlarda Bir tuşa kod editliyorum ve o tuşa bastığımda FPS artıyor Şimdi Anladınızmı ?

1. Çözüm::! Bizde buna göre CFW yapıcaz Ve Kodları Tuşlara editlemiycez UYGULAMALARA editliyecez
2. Hani vardırya 2 GB RAM vardır PC de Sen onun hepsini kullanamazsın RAMI Temizlersin Sis Program yazıcağız ve RAM temizleme Programı yapacağız Böyle uygulama varsa yapmayız
3. RAM hack Programı Android de var böyle bir program Olay şu Ram Hack olamaz Bir ramın var ama Hepsini kullanamazsın Hack ı yaptıkan sonra ram ın hepsini kullanacağız Onunda programını yazmalıyız
4.Sistem ayarlarıyla oynamalıyız Cfw yazarken sistem ayarlarıyla oynayabiliyormuyuz bilmiyorum ama Sistem ayarlarından Ram ve hız ayarlarını Kullanabilenin en yükseğini ayarlamalıyız kazımalıyız veya Sistem ayar kodlarını Cfw den öğrenipte Bir sis dosyası yaparız Sistemsel ayar için Ve o kodların en yükseğini ayarlarız sis e Sisteme geçirmek için Sonra Telefona yükleriz hafıza kartına yükleriz bir arıza çıkarsa Alalım diye Yada hiç bir arıza olmazzsa cfw ye gömeriz
Ve .dll Ayarlarını kendi kullanıcı ayarlamalarımızı yaparız
En sonundada bu ayarları etkin etmek için Rom patcher ile işimizi garantiye alarız

Bunları Başarabilirsek Asıl Overlock Olur

İmkansız değil Beynimizin Diğer Yarısını çalıştıralım Yapabiliriz
Desteklerinizi Bekliyorum
Ben Nisanda Bşlıyorum

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: infazcı

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yazdıklarının hiçbirisi overclock ile alakalı değil, önce bunun anlamını öğrenmek lazım

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
kodlama yeteneğine güveniyorsan buyur :)
Ben kendime güveniyorum kodlamada Çünkü CS de Yaptığım bunny kodlaması dünya 1. Si Nisanda Satıcağım ;) Bu imkansız değil bu arada Hepsi Kod işi Ve kendime güvenim var bu işte

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ben kendime güveniyorum kodlamada Çünkü CS de Yaptığım bunny kodlaması dünya 1. Si Nisanda Satıcağım ;) Bu imkansız değil bu arada Hepsi Kod işi Ve kendime güvenim var bu işte
valla yazdığın şekilde bu "CS Bunny" kodlamasına benzemez, zamanla öğrenirsin :)
SYMBIAN kodlamak ayrıdır :)

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Oyun değil bu,koca işletim sistemi.
Zor değil,imkansız.Lafla peynir gemisi yürümez

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
İmkansız değil Cfw Yaparken Cpu hızını ayarlayabiliyoruz Ve Program yazarım ve program ile sistem ayarlarını değiştirmek ve RaM hack Olur Ve imkansız değil İşte Türkiye bu yüzden gelişmiyorya Herşeye imkansız desetdik hala Mağra adamıydık
Ama Sistem açığından geçirirsen %100 Başarılı deney
Okudum Ve Sistem açığından geçirebiliriz Ve cfw ile Cpu hızını ayarlayabiliriz aynı Atitools gibi
O değilde Geçen sene böyle şeylerle uğraşırken işletim sistemi çökmüştü Telefon hiç açılmadı :zong: Şimdi servisi bitti Para alırlar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
konu maxicep ayakta durduğu sürece kalacak ve bu "YAPILABİLİR" dediğin şeyi de yapıp buraya yazmanı bekleyeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Aşağıdaki konuda anlatacağım tüm işlemleri
gerçekleştirebilmek için Symbian hack
konusunda anlatılan tüm işlemleri başarıyla
uygulamış olmanız gerekmektedir. İşlem için X-Plore dosya yöneticisi program ile C: \private\10202be9\20001079.txt konumundaki dosyayı bularak düzenleme
modunda açın. (Düzenleme modu kısayolu 8
tuşudur.) Aşağıdaki resimde kırmızı ile belirgin hale
getirilmiş 332 yazan yeri istediğiniz daha yüksek
bir değer ile değiştirerek işlemci hızını farbika
çıkışı olarak belirlenen değerden daha yüksek bir
değere aşırtabilirsiniz. NOT-1: İşlem oldukça riskli olduğundan
meydana gelebilecek tüm zararlardan tamamiyle
sorumlu olduğunuzu unutmayın. Bu konuda
kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum. NOT-2: Yukarda anlatılan işlem Nokia N95 ve
N82 cihazlarda denenmiş olup 400 mhz
değerine kadar olumlu sonuç alınmıştır. 500'e
kadar N82 ve N95'te sorun çıkmadığı söyleniyor.
Ancak denemediğim için garanti veremiyorum.
bunu buldum bir Örnek

asigsasi

asigsasi

Üye
ben pek anlamam bu işlerden sana kolay gelsin :) yap , dene, test et :) başarılar yalnız konu yeri yanlış açılmış gereken yere taşınacak :)

• Beğen
Tepkiler: Darqos
ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
20001079.txt fw'de böyle Bir dosya yok. Ilk önce dosyalari bulman lazım. Böyle Bir kodlama yok 1. Nesil ve 2. Nesil'de

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Dur daha deniyorum yapacağım Overlock merak etmeyin
Beyler patch veya bazı modlarla küçük Overlock lar yaptım Ama Program yapmadım Bilgisayar Ölü

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
Denedin mi?

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Ekran görüntülerim

yama yok

Symbianizer

Symbianizer

Üye
senin telefonun zaten nokia 500 paşam neyi over-c-lock ettin?

CsWqIve34

Üye
up :kop2:

• Beğen
Tepkiler: smh60
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt