Turbo Vodem de Turkcell Kullanmak Mümkün Mü?

Sponsorlu Bağlantılar

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Turbo Vodem de Turkcell Kullanmak Mümkün Mü?
Turbo Vodem almayı düşünüyorum ama Turkcell hat ile internet kullanmak istiyorum. bu konuda bilgisi olan var mı?

Metin MF

Metin MF

Üye
Evet mümkün.

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım bilen yok:hih:

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
denemek bedava :)

BlackNinja03

BlackNinja03

Üye
Arkadaşım Bunu indir vodemi takmadan kur kurduktan sonra vodemi hattınla tak eğer cihaz bulunuyor der altında Wcdma Edge bişi yazıp diş görürsen olur ondan sonra ARAÇLARA tıkla seçeneklerde sonra profillere gir Yeni de İsmi Kafana Göre Yaz Apn statik dinamik var dinamik de seçebilirsin statik seçersen internet yaz can apn ye sonra erişim noktasına *99# olucak sonra kaydedip çıkıcaksın sonra bağlan diyeceksin bitti olmazsa başka yöntemler var :oke:

sedat_86_34

Üye
bende almayı düşünüyorum modem bulursam tabi turbo modem bulamıyorum olan varsa satarsa ulaşsınlar bana 05438252147

samsunlu1907fb

samsunlu1907fb

Üye
bende k3770 modem var, bimcell hatla internet kullanabiliyorum. ayrica musteri hizmetlerini arayip sordugumda vodafonenin modemlerinde sifre veya modem kod kirma gerekmedigi soylendi ama turbo nasil bilemem

_erdal_

_erdal_

Üye
bende de k3770 vodem var birşey yapmadan diğer hatları çalırtırdı

oguzalp44

oguzalp44

Üye
çalışmıyor ben aldım alırken çalışır dediler ama çalışmadı bayiye gittim çalışıyor ama arayıp açtırman lazım dediler vodafone yi aradım program yüklemen lazım sonuçta olmadı bende sattım turkcell modem aldım hepsi ile çalışıyor menü den olmuyor ama pc sağ altta şebeke göstergesine tıklayınca bağlanıyor programı açmaya gerek kalmıyor ben hepsini denedim en iyi yazılım turkcell vınn hem turboya gerek o kadar internet yokki sahibinden ikinci el ucuz fiyata kullan

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Turkcell Vın var bende buna avea takarak kullanmak istiyorum. Ne yapabilirim. Mobile Partner linki kırık

Avea nın paketleri uygun geldi

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Arkadaşlar Turkcell Vın var bende buna avea takarak kullanmak istiyorum. Ne yapabilirim. Mobile Partner linki kırık

Avea nın paketleri uygun geldi
Değerli insan eğer modem ne olursa olsun şifre kırık ise ki artık kırık gelir. Operatöre uygun 3g pc uygulaması kurman gerek o zaman hepsi olur . Örnek verim
Avea zte modem şifre kırık
bütün operatörlerin hattı var sende
Üç operator pc 3g programını da kur hangisinde işin varsa programı aç onu tak olay bu

Üst Alt