s4 19505 4.4.2 root yapma?

Sponsorlu Bağlantılar

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
s4 19505 4.4.2 root yapma?
arkadaşlar almanyadan aldığım s4 19505 modeline nasıl root atabilirim root dosyasını nerden bulabilirim? 4.4.2 sürümü mevcut.

• Beğen
Tepkiler: eskbxl

eskbxl

eskbxl

Üye
  • Beğen
Tepkiler: mustafaytug

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
super su yuklendiyse islem tamamdir. root istiyen bir uygulama yuklerseniz belli olur.
kardeş ben root atmıştım ogün ogündür telefon sürekli kapanıp açılıyor. 20dk geçiyor mesela kendine reset atıyor yardımcı olabilirmisin?

• Beğen
eskbxl

eskbxl

Üye
kardeş ben root atmıştım ogün ogündür telefon sürekli kapanıp açılıyor. 20dk geçiyor mesela kendine reset atıyor yardımcı olabilirmisin?
neden reset atiyor yukledigin her hangi bir uygulamadan olabilir. root dan sonra yukledigin uygulamari sil yada tekra root at istersen butun yedegini al cihazi recovery modda alip data ve cache wipe leri yapip cihazi sifirla yada istersen orginal romu sammobilden indirip odin3.09 ile cihaza geri yuklersiniz.

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
neden reset atiyor yukledigin her hangi bir uygulamadan olabilir. root dan sonra yukledigin uygulamari sil yada tekra root at istersen butun yedegini al cihazi recovery modda alip data ve cache wipe leri yapip cihazi sifirla yada istersen orginal romu sammobilden indirip odin3.09 ile cihaza geri yuklersiniz.
ya ben telefona yanlış rommu yükledim romumun ne olduğunu bulup telefonu ilk aldığım güne nasıl çevirebilirim?

• Beğen
eskbxl

eskbxl

Üye
ya ben telefona yanlış rommu yükledim romumun ne olduğunu bulup telefonu ilk aldığım güne nasıl çevirebilirim?
cihaz dowland moda veya recovery moda giriyormu?
telefonun arkasinda bataryanin altinda modeli numarasi yazar.
ogren ondan sonra 3 veya 4 dosyali firmevire yukle odinle.
sonrada guncel olan orginal romunu yukle.
takildigin yer olursa elimden geldigince yardim ederim.

Üst Alt