Püf Noktası Symbian youtube bağlantı hatası çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

cbfb1907

cbfb1907

Üye
    Konu Sahibi
Symbian youtube bağlantı hatası çözümü
Birçok nokia modelinde youtube bağlantı hatası var. Patch yapıp çözüyorduk ama artık o da çalışmaz oldu. Patch'li yeni sürümü paylaşıyorum. Sadece yükleme yapmanız yeterli.
E52'de denedim sorun yok.

Youtube 2.4.10 S60v3 S60v5 sürümleri içindir.

İndirmek için

• Beğen
Tepkiler: semihguney, lazye ve Emrgncy

lazye

lazye

Üye
Eyvallah ise yarar birşey :)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
program güzel çalışıyor :oke:

download yapılamıyor bununla sanırım :hmmm

lazye

lazye

Üye
:)

babayorgun24

Üye
sertifika hatası :S

lazye

lazye

Üye
Yıl 2014 sertifika hatası mi :(

• Beğen
Tepkiler: çaminci
mustafaz33

mustafaz33

Üye
onun yerine direk real playera girip ayarlardan baglanti noktasini (wlannsa wlanni secip) tekrar deneyin kesi cozum

cbfb1907

cbfb1907

Üye
    Konu Sahibi
sertifika hatası :S

Yıl 2014 sertifika hatası mi :(

Telefonun hackli olması lazım hocam. Yoksa yükleyemezsiniz
onun yerine direk real playera girip ayarlardan baglanti noktasini (wlannsa wlanni secip) tekrar deneyin kesi cozum

E52'de denemiştim hocam , çözüm olmamıştı. Ondan sonra bu tarz programları araştırmaya başlayıp buldum. Heralde her cihazda real player ayarları çözüm olmuyor. Çünkü benim E52 arada kullandığım bi cihaz. Youtube uygulamasını hep kullanırdım hiç sıkıntı yaşamadım. Ne olduysa Nokia desteğini çekmeye başlayınca oldu. Cihazımda değişen hiçbirşey olmamasına rağmen youtube bağlantı hatası almıştım. Ve aynı zamanlarda ovi stor sorunu da başladı. Telefondan mağazaya girince bağlantı sorunları çıkıyor hep. CFW bile işe yaramadı.

lazye

lazye

Üye
Biliyorum hocam bilerek dedim zaten hala hack sorun çıkarması ilginç bi durum :)

babayorgun24

Üye
hack yapmıştım ama olmadı heralde telefondan youtubeden video izleyemiyorum c5 03

utt2

utt2

Üye
sertifika hatası oldu

lazye

lazye

Üye
2014 te sertifika hatası mi hackleyin gitsin :)

utt2

utt2

Üye
nasıl hacklayıcık kardes

lazye

lazye

Üye
Cfw at gitsin

utt2

utt2

Üye
cfw atmaktan korkuyom

lazye

lazye

Üye
Ya yok hic birşey olmaz ya :) bakma sen :)

utt2

utt2

Üye
ne kadar hafıza yer ben yeni üyeyi pek bişey bilmiom ama yardımcı olmayada çalısıyom

çizgi ustası

Üye
indirmyo ya

Üst Alt