İstek Telefonumdan nasıl TV izlerim.. (Acil yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Berk942

Berk942

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumdan nasıl TV izlerim.. (Acil yardım)
Öncelikle hayırlı bayramlar, Selamün Aleyküm MaxiCep!

Telefonum: Nokia 701 (Belle)
Telefonumdan nasıl canlı TV izlerim birkaç program indirdim ama biraz eski olduğu için programdaki tv kanalları çalışmadı, canlı tv sitelerinede girdiğimde flash player fln istiyor. Lütfen yardım edebilirmisiniz. Şimdiden yardımcı olanlardan Allah razı olsun.kimse bilmiyor mu ya lütfen arkadaşlar.. :(

asigsasi

asigsasi

Üye
turkcell kullanıyorsan en iyi görüntü en iyi kanallar en sorunsuz bağlantı turkcell tv de ben kullanıyorum ayda 6 tl :)

• Beğen
Tepkiler: Berk942
Berk942

Berk942

Üye
    Konu Sahibi

ya iyide indirdim denedim çalışmadı hiçbir kanal başka yöntem/uygulama yokmu? Yardımın için teşeklürler bu arada
turkcell kullanıyorsan en iyi görüntü en iyi kanallar en sorunsuz bağlantı turkcell tv de ben kullanıyorum ayda 6 tl :)

Peki hocam ben vodafone kullanıyorum. Mobil Tv paketine baktım ayda 5 TL alacam. Hadi diyelim aldım peki bunun symbian belle uygulamasını nerden bulucam? Onada yardımcı olabilirmisiniz

asigsasi

asigsasi

Üye
ya iyide indirdim denedim çalışmadı hiçbir kanal başka yöntem/uygulama yokmu? Yardımın için teşeklürler bu arada

Peki hocam ben vodafone kullanıyorum. Mobil Tv paketine baktım ayda 5 TL alacam. Hadi diyelim aldım peki bunun symbian belle uygulamasını nerden bulucam? Onada yardımcı olabilirmisiniz
vodafone pek bilmiyorum ama wap üzerinden izlemiyor uygulama olarak yok

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
iyide nasıl olacak anlamadım detay verirmisin
TV STANDART yaz 3636 ya gönder tüm detaylar zaten sitesinde verilmiş extra birşey yok müşteri hizmetlerini de ara mobil tv ayarlarını iste

• Beğen
Berk942

Berk942

Üye
    Konu Sahibi
TV STANDART yaz 3636 ya gönder tüm detaylar zaten sitesinde verilmiş extra birşey yok müşteri hizmetlerini de ara mobil tv ayarlarını iste

telefonum desteklemiyor mobil tv yi o nasıl olcak?

asigsasi

asigsasi

Üye
telefonum desteklemiyor mobil tv yi o nasıl olcak?
ben vodafone kullanmıyorum telefonun web tarayıcısın da vodafone ile ilgili yer imleri olması gerekir vodafone wap sayfası üzerinden işlemleri yapman gerekir adres bu olabilir

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Webden İzle Opera Yada Web Browserdan Çoğu Açılıyor

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Berk942

Berk942

Üye
    Konu Sahibi
İzleyeceğin Kanalı Kanal A Yaz Kendi Sitesinden İzle

iyide abicim onu bende biliyorum. Sitesine giriyorum ama açılmıyor şöyle bir hata alıyorum;

Flash version 10,1 or greater is
required
You have no flash plugin installed Download latest version from here

From here diyip adobe flas player sitesinede girip indirmek istediğimde symbian belle ye göre yok.. :( ne yapcam ya maxicep uygulamalarda indirmiştim ama son version istiyo herhal valla bende bilmiyom hatayı size attım.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
iyide abicim onu bende biliyorum. Sitesine giriyorum ama açılmıyor şöyle bir hata alıyorum;

Flash version 10,1 or greater is
required
You have no flash plugin installed Download latest version from here

From here diyip adobe flas player sitesinede girip indirmek istediğimde symbian belle ye göre yok.. :( ne yapcam ya maxicep uygulamalarda indirmiştim ama son version istiyo herhal valla bende bilmiyom hatayı size attım.
O Zaman Farklı İzleme Siteleri Dene Opera,Star Browser Onları Dene

Üst Alt