Resim Çekme

Sponsorlu Bağlantılar

murattatlı

murattatlı

Üye
    Konu Sahibi
Resim Çekme
Herkese iyi günler arkadaşlar benim sorum mesala telden resim çekerken arkadaki cisimler puslu oluyo bunu her zaman yapmak için program varmı telefon s3 mini rootsuz
Örnek

Lütfen yardım edin.
Yani benim önplanda olduğum fotolar

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Resim çekilmez çizilir, Çekilen şey fotoğraftır

Konuya gelince Google Play'de "blur" şeklinde arama yaparsanız eğer işe yarar programlar ile karşılaşırsınız diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: byAndroid ve UpOneTR
murattatlı

murattatlı

Üye
    Konu Sahibi
Tamam bi bakıyım

by_folle

by_folle

Üye
photo Editor blur isimli uygulama indirdim pek iyi birsey cikmadi

şerefli

şerefli

Üye
Herkese iyi günler arkadaşlar benim sorum mesala telden resim çekerken arkadaki cisimler puslu oluyo bunu her zaman yapmak için program varmı telefon s3 mini rootsuz
Örnek

Lütfen yardım edin.
Yani benim önplanda olduğum fotolar
kardeşim kamera ayarlarına bir bak ordan efektler filan var onları kapat baktın gene olmuyo bunu kur gene olmazsa yapabiliceğim bişey yok
Resim çekilmez çizilir, Çekilen şey fotoğraftır

Konuya gelince Google Play'de "blur" şeklinde arama yaparsanız eğer işe yarar programlar ile karşılaşırsınız diye düşünüyorum
çocuğu neden azarlıyosun adam insa gibi bir soru sormuş adam bak be :bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann:terbiyesiz

murattatlı

murattatlı

Üye
    Konu Sahibi
Saolun arkadaşlar buldum isteyen olursa marketten after focus uygulamasına baksın

şerefli

şerefli

Üye
Saolun arkadaşlar buldum isteyen olursa marketten after focus uygulamasına baksın
çok güzel çıkmış kardeşim yakışıklısın hani ;)tamam bende tlefonu taimr ettirem denicem senin bu programı

murattatlı

murattatlı

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: şerefli
murattatlı

murattatlı

Üye
    Konu Sahibi
pixlr express aviary after focus pro karışımı[emoji2]

murattatlı

murattatlı

Üye
    Konu Sahibi
Niye

murattatlı

murattatlı

Üye
    Konu Sahibi
snin bildiğin kapsamlı foto editörü varmı

• Beğen
Tepkiler: şerefli
şerefli

şerefli

Üye
snin bildiğin kapsamlı foto editörü varmı
ya öyle çok foto çekinen birisi değilim pek bilmiyorum ya photo editörü ama kamera ile iligili bi efekt programı filan ararsan bulmana yardımcı olurum

Fenomenon

Fenomenon

Üye
after focus güzelmiş :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
adobe photoshop işini görür bence

Üst Alt