HTC one M7 USB telefonu görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

onur027

onur027

Üye
    Konu Sahibi
HTC one M7 USB telefonu görmüyor
HTC ONE M7 cihazım var..S-ON ve rootlu..Viper one 6.2.0 rom vardı.3 aydır kullanıyorudmSorun yoktu ne olduysa WİN7 64 bit Kurdum.Önceki 32 bitti..USB ler telefonu görmüyor..SYNC VS.hepsini yukledim kaldırdım.BİOSTAN fullspeed ve hsipeed onlarıda denedim.sadece şarj ediyor..başka pclerdede denedim sadece şarj ediyor. denedim görmüyor şarj ediyor..4 adet usb kablo denedim sonuç aynı..bir kaç tane rom yukledim yine aynı..RECOVERYE VE BOOTLOADERE giriyor.FASTBOOT DA ise teli pcler bagladımda 'FASTBOOT AC' DİYOR VE TAMPERED yazıyor.hiçbir şekilde pc ler görmuyor..Garantieye yollsam nasıl yollucam.Hem S-ON Hem rootlu cihaz.başına gelen var mı hiç bu şekilde. 4 gundur gece gündüz ugraşıyorum iğneyle fırçayla usb girişini dahi temizledim..otg kablosu taktım ondada telefon usb sunucu modunda diyor...yardım edersiniz sevinirim:worshippy::worshippy::utan:utan

Yönetici tarafından düzenlendi:

anılbaran

anılbaran

Üye
forum içinde büyük harf kullanmak bağırmak anlamaına geldiğinden kullanmak yasaktır , düzenledim.Öncelikle çoğu vereceğimiz tavsiyeleri siz zaten yapmışsınız.Rootu kaldırma imkanınız varsa iyi olur .Durum her türlü servislik gibi .Stock romu yükleyebişlyorsanız yukleyin.Ya da baktınız olmuyor direk servise verin.

onur027

onur027

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim öneriniz ve ilgilendiğiniz için.rootu unroot programıyla kaldırırım galiba.ama cihazı s-off yapmadan garantiye yollayabilirmiyim.birde tampered yazısı vardı 4-5 aydır.serviste anlaşılmazmı.garantiye girermi acaba.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkür ederim öneriniz ve ilgilendiğiniz için.rootu unroot programıyla kaldırırım galiba.ama cihazı s-off yapmadan garantiye yollayabilirmiyim.birde tampered yazısı vardı 4-5 aydır.serviste anlaşılmazmı.garantiye girermi acaba.

Garantiye gondereceksen cihazin zaten s-on olmasi lazim. s-off guvenlikler devre disi anlamina gelir ki zaten senin cihaz s-on mus. Ayrica tampered yazisini da kaldirip bootloaderi locked yapman gerekir, relock yapinca yine garanti de kabul ediyor diyorlar ama emin degilim. Tampered yazisini kaldirmak icin su linklere bi bak derim

onur027

onur027

Üye
    Konu Sahibi
Garantiye gondereceksen cihazin zaten s-on olmasi lazim. s-off guvenlikler devre disi anlamina gelir ki zaten senin cihaz s-on mus. Ayrica tampered yazisini da kaldirip bootloaderi locked yapman gerekir, relock yapinca yine garanti de kabul ediyor diyorlar ama emin degilim. Tampered yazisini kaldirmak icin su linklere bi bak derim

Teşekkür ederim bilgin için.ama s-on du cihaz.çünkü s-on olmadan root yapılamıyordu diye hatırlıyorum.gece uğraştım sabaha kadar.farklı yazılımlar rom lar indirdim telefonun kendisine.en sonunda hard reset vs.derken çöktü. htc yazıyor öylece kalıyor.pc görseydi zaten halledicektim.sıkıntı oydu.root kaldıramadım.garantiye verdim bugün.sistem çökmesi,karanlıkta kamerada pembe çekim ve usb nin şarz olup pc yi görmemesi diye yazdım.Bakalım insiyatiflerine kalmış teknik ekibinGaranti dışı derlerse geri gelince şarj soketini kendim alıp takıcam birşekilde.20 gün yas ilan ettim kendime:(...........ANCA GELİRDE ONDAN :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Ben neler çektim o teknik servislerden inşAllah yaparlarda gönderirler :good:

onur027

onur027

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 15 günde telefonum geldi..Garantiye gireceğini tahmin etmiyordum.Ama adamlar anakartı değiştirmiş komple.(sağlam çökertmişim)Helal olsun k.v.k ya ve H.T.C ye.Ah birde arka kasayı değiştirselermişti pek iyi olurdu.:cool.bilginiz olsun başınıza gelirse rootlu falan diye korkmayın gönderin garantiye..
Ben neler çektim o teknik servislerden inşAllah yaparlarda gönderirler :good:
Arkadaşlar 15 günde telefonum geldi..Garantiye gireceğini tahmin etmiyordum.Ama adamlar anakartı değiştirmiş komple.(sağlam çökertmişim)Helal olsun k.v.k ya ve H.T.C ye.Ah birde arka kasayı değiştirselermişti pek iyi olurdu.:cool.bilginiz olsun başınıza gelirse rootlu falan diye korkmayın gönderin garantiye..ha bu arada kamera da değişmiş.pembeleşme yok.sizlerede teşekkürler yardımcı olduğunuz için