Tavsiye Faturası Kayıp Telefon Garanti Kapsamına Girer mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
    Konu Sahibi
Faturası Kayıp Telefon Garanti Kapsamına Girer mi ?
Arkadaşlar merhaba.Lg G2 telefon alacağım ama faturası kayıp.Cihaz avea bayisinden alınmaymış.Satıcıya bayi ile iletişime geç verirler dedim fakat bayi faturayı vermemiş.Cihazın seri numarası ile falan garanti hallolur demiş.Sizce bu cihazı alıyım mı ? Fatura olmadığı için garantilik bir durum olduğunda sıkıntı çıkar mı ? Hepinize teşekkür ederim :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eğer İnternetten Filan Şipariş Edilip Geldiyse Çıkmaya Bilir Sen İlk Aveaya Sor İMEİyi Versin Alacağin Adam Kesinlikle Faturasız Alma Servise Gidersin Kaydı Çıkmaz Sonra Cihaz Elinde PatlarFaturayida Sana Vermezler Bence Kim Aldıysa Ona Verirler

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
    Konu Sahibi
Eğer İnternetten Filan Şipariş Edilip Geldiyse Çıkmaya Bilir Sen İlk Aveaya Sor İMEİyi Versin Alacağin Adam Kesinlikle Faturasız Alma Servise Gidersin Kaydı Çıkmaz Sonra Cihaz Elinde PatlarFaturayida Sana Vermezler Bence Kim Aldıysa Ona Verirler
Faturayı alan arkadaşa sordurttum.Vermiyorlarmış.Alınan avea bayisini biliyorum.İnternetten sipariş edilme değil.Birde kutunun üzerinde mobiltel yazıyormuş kardeşim.Faturasız garanti işi hallolursa fiyatını uygun denk getirdim pazarlıkla falan.Eğer sıkıntı olmazsa almakta istiyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Faturayı alan arkadaşa sordurttum.Vermiyorlarmış.Alınan avea bayisini biliyorum.İnternetten sipariş edilme değil.Birde kutunun üzerinde mobiltel yazıyormuş kardeşim.Faturasız garanti işi hallolursa fiyatını uygun denk getirdim pazarlıkla falan.Eğer sıkıntı olmazsa almakta istiyorum
Hayır Mağaza Başka Yerden Şipariş Verir O Anda Elinde Kalmaz Filan Eğer Telefonu Sisteme Giirmediyse Faturası ve Satıldı Diye Garantide Senden Fatura İSterler Yada Yari Yarıya Ver Parasını Cihazin Servise Getir Garantisi Ne Durumda Bak Ona Göre Al

• Beğen
Tepkiler: Ali Kurtaran
fk555897

fk555897

Üye
Ben olsam almam. Ayrıca faturasız telefon satın alma yasal değil çalıntı falan çıkar.

• Beğen
Buraxlive

Buraxlive

Üye
G2 sorun çıkarabilecek bir cihaz servislik işiniz bi zaman olmasa da ilerde büyük ihtimal olabilir. Garantide en ufak risk var ise almayın, ve alacağınız cihaz Tr garantili olsun. Nexus 5te sıkıntı yaşadım ve uğraşmadan para iadesi aldım. Hizmetten memnun kalınca da 250 lira fazla verip yine TR garantili G2 aldım şuan kafam rahat.

• Beğen
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
    Konu Sahibi
Vazgeçtim arkadaşlar , faturasız cihaz almak pek benimde mantığıma yatmadı.Teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve Buraxlive
Buraxlive

Buraxlive

Üye
Hayırlısı olsun :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Allah Utandırmasın

• Beğen