Greenify Donation *ROOT* v2.4 Final Patched PROPER

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Greenify Donation *ROOT* v2.4 Final Patched PROPER

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Açıklama:

Uygulama greenify uygulaması xposed olmadan tek başına çalışabilmektedir fakat sistem uygulamalarınıda uyutmak için xposed uygulaması gerekmektedir.
greenfy donate "sistem uygulamalari" dahil cihaz uzerindeki uygulamalari uyutmaniza imkan sağlar ve uygulamalarinız arka planda calisip cihazi yormaz ve tasarruf saglamaniza yardimci olur :)

resimli anlatım ve uygulama için alttaki linke bakabilirsiniz
Greenify_v2.3 build3 BETA greenify Donation apk v2.3 (uygulamalari uyutun) 31.03.2014 - MaxiCep

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mad EagLe, soldierman ve Revengeful

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
teşekkürler yalnız yine sorun çıktı sistem uygulamaları uyutabilmek için donation indirin diyor donation değil mi bu :D olmadı free store ile çekeriz :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler yalnız yine sorun çıktı sistem uygulamaları uyutabilmek için donation indirin diyor donation değil mi bu :D olmadı free store ile çekeriz :)
Valla yama yapmışlar gerek olmaması lazim :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
sistem uygulamaları çıkmadı deneysel özelliklerden tik koyayım dedim satın al diyor :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
sistem uygulamaları çıkmadı deneysel özelliklerden tik koyayım dedim satın al diyor :)
Önceki sürüm konuda anahtar var ordanda indirebilirsin.
Yada konuya ekliyim belkide yama yapmak gerekiyordu lisans kontrolu vardi ya onu yamalamislardir :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
olabilir bu ara çok şarjım gitmeye başladı yöneticiden baktım bi ton gereksiz uygulama çalışıyor indireyim dedim uyuttum sistem uygulamalarının çoğunu kaldırdım zaten bi watch on falan var onu kullanıyorum arada ama o da arka planda çok yiyor uyutamadım :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
olabilir bu ara çok şarjım gitmeye başladı yöneticiden baktım bi ton gereksiz uygulama çalışıyor indireyim dedim uyuttum sistem uygulamalarının çoğunu kaldırdım zaten bi watch on falan var onu kullanıyorum arada ama o da arka planda çok yiyor uyutamadım :)

Dosyalar eklentiye alındı :)

Benim sarj hep ayni nazar degmesinde :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
2.3'ümü indireyim sağdaki yeterli mi ? :)

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Rootsuz çalışıyor mu peki? Ben de yüklü zaten ama rootu kaldıracağım da bu yüzden sordum.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Rootsuz çalışıyor mu peki? Ben de yüklü zaten ama rootu kaldıracağım da bu yüzden sordum.
Root yoksa sadece yüklü uygulamaları uyutur ama pek kullanışlı olmuyor oyle

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben sistem uygulamalarını uyutmuyorum zaten. :tşk:

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Ben sistem uygulamalarını uyutmuyorum zaten. :tşk:
Root olduğunda uyut dediğinde direkt uyutuyor ama root yoksa yüklü uygulamalardan durdur yapmaya yonlendiriyor sanırım gecende denemistim

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bir işe yaramıyor o zaman rootsuz.

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bi denersin root kaldırınca :)

• Beğen