Proximity Lock/Unlock v1.1 [Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Proximity Lock/Unlock v1.1 [Türkçe]
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Uygulama Adı: Proximity Lock/Unlock
Versiyon: 1.1
Gereken Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Kategori: Araçlar

Açıklama: Telefona dokunmadan ekranı kilitleyip açabilen uygulama. Çalışması için cihazınızda Hareket Sensörü olmalı.

Dil: Tarafımdan Türkçeleştirildi.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, seyits ve ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: SHS
SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Teşekkürler :)

• Beğen
007wolverine

007wolverine

Üye
gmd mi senin telefon @SHSgmd mi senin telefon @SHSteşekkürler en kisa zamanda deneyecegim

seyits

Üye
Sağol ama, bu salla aç ve kilitle uygulaması degil ki. sensör üzerinde parmağı 2 defa sağa sola kaydirip ac ve kilit uygulamasiSalla ac&ki kilit ile bu uygulama ikisi farkli seyler. salla aç & kilitle olarak, shake something to do pro. apk veyahut shake screen on off pro. apk uygulamasini türkçe yapabilir isen sayet sevinirim.

CemEngin

CemEngin

Üye
Indirdim denedim sallayarak acinca olmuyor parmakla tipki sifresiz aclma ekrani gibi.Yinede tesekkurler

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Sağol ama, bu salla aç ve kilitle uygulaması degil ki. sensör üzerinde parmağı 2 defa sağa sola kaydirip ac ve kilit uygulamasiSalla ac&ki kilit ile bu uygulama ikisi farkli seyler. salla aç & kilitle olarak, shake something to do pro. apk veyahut shake screen on off pro. apk uygulamasini türkçe yapabilir isen sayet sevinirim.

Bende salla aç demedim, içinde öyle sözcük geçiyor

Tamam söylediklerinden birini çeviririm
Indirdim denedim sallayarak acinca olmuyor parmakla tipki sifresiz aclma ekrani gibi.Yinede tesekkurler

rica ederim

• Beğen
Tepkiler: seyits
SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Çeviriyi değiştirdim :oke:

seyits

Üye
tşk ederim.shake something to do pro. apk veya shake screen on off pro. apk cevirini bekliyorumama uygulamanin free degilde Pro olanini cevirirsen sevinirim. Çünkü pro olmayanların da, sadece sallayip ekrani kilitliyor, sonra sallayarak ekrani acmiyor. ondan

• Beğen
bosjo

bosjo

Üye
Teşekkürler. Eline Sağlık.

• Beğen
SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi