Galatasaray'ın Rakipleri

Sponsorlu Bağlantılar

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray'ın Rakipleri
Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri, Monaco'da çekilecek kuranın ardından belli olacak.
UEFA grup kuraları 28 Ağustos günü Monaco'da çekilecek. Grimaldi Forum'da TSİ 18.45'te başlayacak kura çekiminde, UEFA Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılacak 22 takım ile play-off turundan gelecek 10 takımın mücadele edeceği gruplar belli olacak.

Kuraya katılacak 32 takım, UEFA'nın kulüpler sıralamasında aldığı puanlara göre torbalara ayrılacak. Şampiyonlar Ligi'ne gruplardan başlayacak , 3. torbadan kuraya katılacak.
Kurada, aynı ülkenin takımları aynı grupta yer alamayacak. Şampiyonlar Ligi'nde takımlar 8 gruba ayrılacak. Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar turnuvada son 16'ya adını yazdırırken, üçüncü sırada tamamlayanlar ise yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam edecek.

Galatasaray D Grubunda
ARSENAL
BOR. DORTMUND
GALATASARAY
ANDERLECHT

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -India-

reflex

reflex

Üye
İnşallah iyi rakipler gelir çünkü bu sene gerçekten kötü başladık böyle giderse yanarız

Serhan

Serhan

Üye
Çok çok iyi rakipler gelsin 3. olarak Avrupa'ya gidelim kupayı kaldıralım ama bi forvet şart.

• Beğen
Tepkiler: reflex
reflex

reflex

Üye
  • Beğen
Tepkiler: -Heisenberg- ve Serhan
SHS

SHS

Üye
Porto-Basel-Maribor

Kebap olur :D

• Beğen
Tepkiler: Serhan, reflex ve -Heisenberg-
Serhan

Serhan

Üye
Bi kere daha uefa alalımda fenerliler kahrındanmı ölsün ilahi serhan sende :D
Abi yani şimdi şampiyonlar ligi hayal ama Avrupa değil çok çok iyi rakipler gelsin 1 tane bizim seviyede felan gelsin 3. Olarak Avrupa'ya gidelim nasıl olsa çeyrek finalden başlıyacaz kupayı kaldırırız aynı 2000 yılındaki gibi şampiyonlar liginden geldik namağlup şampiyon olduk inanıyorum inşallah 3. Oluruzda Avrupa'ya gideriz. 1. Olsak ne olur sanki çık çık en fazla oda en fazla yarı finale gidersin o da çok zor şl de.

• Beğen
Tepkiler: reflex
SHS

SHS

Üye
bize genç afrikalı bi forvet lazım, çita gibi koşacak, sağ bek lazım tecrübeli

• Beğen
Tepkiler: -Heisenberg- ve Serhan
reflex

reflex

Üye
Bize balotelli gelicekti işte almadılar adamı tam istediğim adamdı ama anlatamazsın işte

• Beğen
Tepkiler: Serhan

osicik

Üye
4. torbaya bak roma Monaco kabus gibi :bilmm

SHS

SHS

Üye
Bence en iyileri gelsin bide maribor seviyesinde gelsin Avrupa'ya düşelim oh Kebab kupa bizim
Kesinlikle sol bekte lazım. Telles i gördük fb maçında.

aynen sol bekte yazcaktım unuttum, sneijder çok yalnız pas bile atmıyolar
Bize balotelli gelicekti işte almadılar adamı tam istediğim adamdı ama anlatamazsın işte

Balotelli anca 32-33 yaşında gelir

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
B
aynen sol bekte yazcaktım unuttum, sneijder çok yalnız pas bile atmıyolar

Balotelli anca 32-33 yaşında gelir
bi Trabzonspor olamadık sponsor konusunda adamlar kimleri aldı bide Van der vaat ı alıyorlar son aşamaya gelmişler oha artık

• Beğen
Tepkiler: SHS ve reflex
SHS

SHS

Üye
B

bi Trabzonspor olamadık sponsor konusunda adamlar kimleri aldı bide Van der vaat ı alıyorlar son aşamaya gelmişler oha artık

Bizde her sene bi trabzonlu alıyoz, seneye kimi alcaz bakalım :D

• Beğen
reflex

reflex

Üye
Boş transfer yapmada çok ustayız

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve beurself
fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye