xposed installer ve modül paylaşımları

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konu işinize yaradımı

• Kullanılan toplam oy
    10
novagtv

novagtv

Üye
    Konu Sahibi
Xblast tools: içinde android görünümü değiştiren, build.prop düzenleyen,3g ve wifi hızı hekleme,kilit ekranı özelleştiren, yazı ekleme gibi daha çook şey var baya iyi ben çok beğendim.denemelisiniz.

novagtv

novagtv

Üye
    Konu Sahibi
Disable critical batterry shutdown: batarya kritik seviyeye düşünce cihazın kapanmasını devre dışı bırakır

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Üst konuda zaten mevcut detaylı bir konu var.

Xposed yukleyici 2.4.1 / 2.5.2 beta apk ve moduller [guncelleme 17.03.2014] - MaxiCep

sen ne paylaştın içerik nedir?
işime yaramadı. Bu tarz bir çalışma yapıp koysaydın güzel olurdu. Senin apk arşivini paylaşmana gerek yok xposedin modül indiricisinde daha çok var. Ama ne işe yaramadığını bilmedikten sonra birşey ifade etmiyor. Bu abimiz gibi yaparsan paylaşılmayanları paylaşıp güzel bir şekilde açıklarsan üst konu bile olabilir. Xposed ayrı bir dünya çünkü.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
işime yaramadı. Bu tarz bir çalışma yapıp koysaydın güzel olurdu. Senin apk arşivini paylaşmana gerek yok xposedin modül indiricisinde daha çok var. Ama ne işe yaramadığını bilmedikten sonra birşey ifade etmiyor. Bu abimiz gibi yaparsan paylaşılmayanları paylaşıp güzel bir şekilde açıklarsan üst konu bile olabilir. Xposed ayrı bir dünya çünkü.
Cihazı rootlarsam farkli konularla bir atılım yapabilirim :D

• Beğen
Tepkiler: seyits ve Mad EagLe
novagtv

novagtv

Üye
    Konu Sahibi
Ula hevesimi kaçırma yaww yapıcam hepsini sadece biraz zaman daha yeni açtım konuyu yaw

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
novagtv

novagtv

Üye
    Konu Sahibi
[emoji20] iyi anlamda yazmıştım

novagtv

novagtv

Üye
    Konu Sahibi
Swap kullanan varmı bu arada?

unalsrkn

Üye
8. Google offline voice: adı üstünde google çevrimdışı ses
merhaba xposed modülleri uzun zamandır kullanıyorum bu modülü sizin paylaşımınız da gördüm ve yükledim fakat işleyişi hakkında pek bilgim yok.

yaptığım denemelerde veri bağlantısını devre dışı bıraktığımda, google arama veya sesli yazdırma (bu benim için çok önemli) çalışmadı.

bu modül hakkında açıklamalı bir yazı yazarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

novagtv

novagtv

Üye
    Konu Sahibi
merhaba xposed modülleri uzun zamandır kullanıyorum bu modülü sizin paylaşımınız da gördüm ve yükledim fakat işleyişi hakkında pek bilgim yok.

yaptığım denemelerde veri bağlantısını devre dışı bıraktığımda, google arama veya sesli yazdırma (bu benim için çok önemli) çalışmadı.

bu modül hakkında açıklamalı bir yazı yazarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.
Kardeş tabletin ekran kartı yandı malesef şimdi yardım edemeyeceğim .ama widgeti var widget ekle ve dene . Sevristen geldiği zaman yardım etmeye çalışırım .

Üst Alt