S4 minii black edition şarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
S4 minii black edition şarj sorunu
Arkadaşlar dün S4 mini black edition aldım fakat dün gece 1 den beri bugün akşama kadar 2-3 saat anca kullanmışımddır şuan şarj %37 saat:gece1 şuan bu yeni telefon için normalmidir ssizce lütfen yardım edin

reflex

reflex

Üye
Android sürümünü yazarmısın

reflex

reflex

Üye
O sürümde şarzda biraz sıkıntı var normal buluyorum geceleri hele telefon boştaiken şarzsın su gibi gidiyodur yeni sürüm gelene kadar böyle gidicek

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
O sürümde şarzda biraz sıkıntı var normal buluyorum geceleri hele telefon boştaiken şarzsın su gibi gidiyodur yeni sürüm gelene kadar böyle gidicek
yeni sürüm ne zaman geliyo bi bilgin varmı ?

reflex

reflex

Üye
Black edition a ne zaman gelir bilmem ama normal olanlara rusya vede bir çok ülkeye çıktı odin ile kurduk çoğumuz kullanıyoruz

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
Black edition a ne zaman gelir bilmem ama normal olanlara rusya vede bir çok ülkeye çıktı odin ile kurduk çoğumuz kullanıyoruz
normal ile black edition aynı zaten kılıfı değişik sadece yani s4 miniye ne zaman gelirse black editionada o zaman gelicek

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
normal ile black edition aynı zaten kılıfı değişik sadece yani s4 miniye ne zaman gelirse black editionada o zaman gelicek
Ayarlardan baktığında i9190 yazıyorsa s4 mini için yayinlanan kitkati kurabilirsin :oke:

reflex

reflex

Üye
Evet kullana bilirsin 9195 için ilk black versyona çıkmıştı herkez yüklemişti :ehe

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar türkiyeye güncelleme geliince buraya yazarmısınız benim fazla vaktim olmuyoda :/

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
yeni sürüm gelince kur ve formatla. Arkadaşımda aldığından beri o sorun var bana verdi. Güncellemedim format attım yine de düzeldi. Format atıp uygulama yöneticisinden devre dışı bırak programları düzelir. Ama dediğim gibi idare et güncellemeden sonra yap bunları.

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
yeni sürüm gelince kur ve formatla. Arkadaşımda aldığından beri o sorun var bana verdi. Güncellemedim format attım yine de düzeldi. Format atıp uygulama yöneticisinden devre dışı bırak programları düzelir. Ama dediğim gibi idare et güncellemeden sonra yap bunları.
saol tamam :)güncelleme gelince buraya yazarsanız sevinirim :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
yazmaya gerek yok arada kontrol et cihaz üzerinden yaparsın zaten

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Güncellemeyi beklemene gerek yok sammobiledan i9190 yazıp herhangi bir firmwareyi yükleyebilirsin hiçbir sorun olmaz Türkiyeye çok geç geliyor güncelleme.

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
gerek yok zaten bu ay geliyomuş türkiyeye
yazmaya gerek yok arada kontrol et cihaz üzerinden yaparsın zaten
Bi tane arkadaşta bende öyle sorun yok diyo iyi gidiyo şarjı diyo garantiye ver diyo telefonuda 2 gün önce almıştım acaba versemmi yardımcı olurmusnuz kafama takıldı ya :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
dediğimi deneyin dediğim gibi aynı sorun arkadaşımda vardı. Format attık düzeldi telefon yeni olmasına rağmen.

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
evet güncelle ve format at ardından chat on hangouts samsung seyahat vb kullanmayacaklarını devre dışı bırak watch on falan

Üst Alt