İphone 6 fiyatı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6 fiyatı hakkında
Arkadaşlar merhaba bir sorum olucaktı. Bu yıl Appleın iki model çıkartacağını artık sağır sultan bile duydu. 5.5 ve 4.7 inç olmak üzere. 5.5 inçlik model daha iyi bir donanımla gelicek diğer modele göre. Sizce 5.5 inçlik modelin fiyatı ne olur. Açıkcası bunca yıl iphone küçük ekranlı diye almıyordum. Fakat büyük olan modeli 2.500 - 3.000 tl arası bişey olursa alamam,. Sizce fiyatı tahminen ne olur?

Türe

Türe

Üye
Böyle konular neden açılır anlamam kusura bakmayın da bizim tahminlerimizi öğrenince n'olacak ki ? 9 eylül'ü bekleyip görebilirsin hangi fiyatta olacağını.

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
sLeepLe

sLeepLe

Üye
bence 5.5 inç ekranlı iphone çıkmaz ayrıca konuyu okuyan herkes söylesin fiyat bişey çıkmaz ki 9 eylülde görücez hepimiz :)

Serhan

Serhan

Üye
Sırf konu israfı yemin ediyorum

• Beğen
Tepkiler: darklord084, Batuhan Apatay, emz ve 1 kişi daha
0MG90

0MG90

Üye
Daha 2 modeli bırak ekranın büyüyeceği kesin bi bilgi değil, büyük bi umutla beklemeyin bence

furkan4045

Üye
şuanki iphone 2.300tl dersek 4.7 inç o fiyatlarda olur 5.5 inç daha yüksek donanımla yaparlarsa 2800 tl gibi bişi olur tahminen zaten şurda 9 eylüle ne kaldı bekleyelim görelim.

WastabMan

WastabMan

Üye
3.500tl olacağını duymuştum ben. sağlam bir kaynaktan. avrupada ki fiyatı tl ye çevrilerek bulunan fiyat oalrak söylemişlerdi.

emz

emz

Üye
Sırf konu israfı yemin ediyorum

Abi buraları okuyunca wp forumuna kurban olasın geliyor :D Bizdeki heyecan yok bunlarda ya :ehe

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Abi buraları okuyunca wp forumuna kurban olasın geliyor :D Bizdeki heyecan yok bunlarda ya :ehe

Aynen ya anlatamam :DBen heryerde aktifim ama :ehe

• Beğen
Tepkiler: emz
0MG90

0MG90

Üye

İleride görürüz o heyecanı :)

• Beğen
emz

emz

Üye
İleride görürüz o heyecanı :)

Babamda iphone bende ipad var. Bende sistemi kullanıyorum ama telefonum Nokia. Değiştirmeyi istemiyorum sistemimi çünkü bu sistem acayip değişik. Eşsiz diyeyim. Her an herşey olabiliyor. En fazla yılda bir ios büyük güncellemesini alır o var burada. Ayrıca size yeni geleceklerin çoğu çok ilginçtir bize yaklaşık 7-8 aydır var. Anlatılmaz yaşanır:ehe

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Babamda iphone bende ipad var. Bende sistemi kullanıyorum ama telefonum Nokia. Değiştirmeyi istemiyorum sistemimi çünkü bu sistem acayip değişik. Eşsiz diyeyim. Her an herşey olabiliyor. En fazla yılda bir ios büyük güncellemesini alır o var burada. Ayrıca size yeni geleceklerin çoğu çok ilginçtir bize yaklaşık 7-8 aydır var. Anlatılmaz yaşanır:ehe

Erken geliyor diye mutluysan sorun yok. :good:

emz

emz

Üye
Erken geliyor diye mutluysan sorun yok. :good:

Bu arada bilirsiniz herhalde iphone 4 artık desteklenmeyecek. Bu büyük bir kitleyi dışarıda bırakacak bir güncelleme. Umarım bir seneye değecektir ve hataları gidermişlerdir. Bazen kilit ekranı takılıyor geri gelmiyor. Bunu çözmeleri gerekirdi ama hala bir şey yok. Ayrıca iphone 5 modelinin ilk serisi hatalı batarya ile üretilmiş. Hepsini değişime çağırıyorlar. İnternetten bakın. İos artık yeni özellik değil görsellik ekliyor. Neden android de olan pil tasarrufunu eklemiyor? En çok istenen o. İsteklere cevap verirse güzel olur.

Bu arada yeni iphone --> 6 değil AIR olacak deniliyor ;)

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Bu arada bilirsiniz herhalde iphone 4 artık desteklenmeyecek. Bu büyük bir kitleyi dışarıda bırakacak bir güncelleme. Umarım bir seneye değecektir ve hataları gidermişlerdir. Bazen kilit ekranı takılıyor geri gelmiyor. Bunu çözmeleri gerekirdi ama hala bir şey yok. Ayrıca iphone 5 modelinin ilk serisi hatalı batarya ile üretilmiş. Hepsini değişime çağırıyorlar. İnternetten bakın. İos artık yeni özellik değil görsellik ekliyor. Neden android de olan pil tasarrufunu eklemiyor? En çok istenen o. İsteklere cevap verirse güzel olur.

Bu arada yeni iphone --> 6 değil AIR olacak deniliyor ;)

Belki de güç tasarrufu yapacak bir şey yoktur. Düşük ramli cihazlar zaten. Sistem zorlanmıyor. İşlemci hızı turbo boost gibi olsa gerek. İşleme göre değişiyordur. Cihazın bataryası küçük sadece. Ekranı kısarsan göremezsin güneşli havalarda. Ekranı siyah beyaz yapma özelliği var sadece eklenebilecek. O da eklendi zaten.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

emz

emz

Üye
Belki de güç tasarrufu yapacak bir şey yoktur. Düşük ramli cihazlar zaten. Sistem zorlanmıyor. İşlemci hızı turbo boost gibi olsa gerek. İşleme göre değişiyordur. Cihazın bataryası küçük sadece. Ekranı kısarsan göremezsin güneşli havalarda. Ekranı siyah beyaz yapma özelliği var sadece eklenebilecek. O da eklendi zaten.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bataryalar gene düşük çıktı. İki iddia var ortada. Birisi 1710 mA olacağı diğeri ise 2100 mA olacağı. Eğer ikincisi olursa çok iyi olacak ancak birinci pil olacağı tahmin ediliyor. Umarım bir günü geçirebilecek bir pil koyarlar. Yoksa yine çok çektirecek.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Bataryalar gene düşük çıktı. İki iddia var ortada. Birisi 1710 mA olacağı diğeri ise 2100 mA olacağı. Eğer ikincisi olursa çok iyi olacak ancak birinci pil olacağı tahmin ediliyor. Umarım bir günü geçirebilecek bir pil koyarlar. Yoksa yine çok çektirecek.

Cihazın boyutuna göre değişecektir. Bana pek fark etmeyecektir. Genelde 1 günü rahat geçiriyorum. + battery bank var bende 2 kere daha full doldurabiliyor. 2100 olsun belki taşımam o aleti. Okul vakti sorun olmuyor laptop ile birlikte taşıyorum oluyor rahatça.+ en çok istediğim özellik bildirim ışığı.

furkan4045

Üye
Erişilebilirlik kısmında Uyarılar için led flash var bu sizin istediğiniz değilmi?

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Erişilebilirlik kısmında Uyarılar için led flash var bu sizin istediğiniz değilmi?

Hayır. Böyle ekranda küçük renkli bir ışık olacak. Kimseyi rahatsız etmeyecek. S3 deki gibi. Ama daha şık ve güzel.

ArMaGeDdOn_87

Üye
şuanki iphone 2.300tl dersek 4.7 inç o fiyatlarda olur 5.5 inç daha yüksek donanımla yaparlarsa 2800 tl gibi bişi olur tahminen zaten şurda 9 eylüle ne kaldı bekleyelim görelim.
şu anda iPhone 5s fiyatı firmaların indirimlleriyle 16 GB 1969 TL den satılıyor 2300 ü nerden çıkarıyonuz!!!!!!! :)

Üst Alt