Haber Oppo Neo 5 akıllı telefon resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Oppo Neo 5 akıllı telefon resmi olarak duyuruldu
Oppo, 4G LTE ağ yapısına sahip yeni akıllı telefonu Oppo Neo 5'i resmi olarak duyurdu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Oppo Neo 5'in 4.5 inç büyüklüğünde ekranı 854 x 480 piksel çözünürlük sunarken 218 ppi değerine sahip. Gücünü 1.2GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Cortex A7'den oluşan Snapdragon 400 yongasetin alıyor. 1GB sistem belleği ile gelen telefonun microSD kart desteği ile arttırılabilen 4GB dahili hafıza mevcut.

132 x 65.8 x 9.2mm ölçülerine ve 132.5g ağırlığa sahip olan cihaz Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışıyor. 1,900mAh batarya kapasitesine sahip olan telefonun arka tarafına baktığımızda 5MP çözünürlüğünde kamera bizleri karşılıyor. Ön tarafında ise 2MP kamera yer alıyor.

Oppo Neo 5 akıllı telefon önümüzdeki hafta ilk olarak Malezya'da 190$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Ekli dosyalar

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Oppo Türkiyede fiyat olarak ne yapacak merak içindeyim.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Bende merak ediyorum. Bu tür orta seviye cihazların yüksek fiyat üzerinden iyi satış getirmeyeceğini anlamış olmaları lazım.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
ucuz değil. moto g fiyatı da 200$ türkiye'ye 850 liradan girdi şimdi 650 TL

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Sony'den çalmışlar neo ismini, ayıp :D
ucuz değil. moto g fiyatı da 200$ türkiye'ye 850 liradan girdi şimdi 650 TL
Nerede 650 olduğunu söyler misin, geçen teknosada.gördüm 800 tl sövdüm resmen.

NextWorld

NextWorld

Üye
Oppo find 7 en iyisi tabi fiyatıda :oke:

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
4.4 Kikat almayacak bu durum en iyisi olma özelliğink elinden alır

Daima kuruntularla bilgi paylaşamında bulunan insanlara karşılığını vermek istedim.Yeri geldikce de tepkimi dile getiriyorum.Konuya biraz sert giriyor olmalıyım ki karşılığını alamıyorum.Bu kez sade bir dille söylemekten sakınca duymuyorum.
Telefonu kullanmadan 4.2'nin 4.3'ün veya Kitkat'ın lafını yapmamakta fayda var.Keza 4.4'ü bulunduran cihazlardan daha stabil ve olmayanı barındırıyorsa arayüze odaklanmakta fayda var.ColorOs'u hangi firma veya hangi arayüz sunuyor (MIUI dışında).Android L'yi alacak bir telefon Kitkat'ı almıyacak denildiği zaman insanların tepkisi ne olur eminim siz benden daha iyi biliyorsunuz.Oppo Find 5'in 3 yılı aşkın bir zaman diliminde güncelleme alması en iyi olduğuna bir nedendir.Türkiye'den ibaret sandığımız büyük markaların 2.yılını doldurmuş cihazları ne hale getiriyorlar bi zahmet şikayetlere kulak verin.

• Beğen
Tepkiler: smh60, Dede ve BRKTNL
fk555897

fk555897

Üye
Donanım orta seviyede, fiyatı iyi ama en çok tasarımı beğendim.

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Yanlış yazmışım. 4.3 olacak.
Siz onu dilerseniz yeniden düzeltin çünkü yakında 4.4 olacak :)

4.4 kitkat almıyacak diyen arkadaşın şu an için bu öngörüyü hala savunması mümkün mü açıkcası çok merak ediyorum.3.yılını aşmış bir telefon Oppo Find 5 dahi Stabil ColorOs 2.0 sürümünü ve Kiktkat'ı alacak.Şu anda Oppo duyurusunu yaptı.Find 7'ye bu soruyu sormaya gerek dahi kalmadı.

• Beğen
Tepkiler: lazye