Legacia (Türk Yapımı)

Sponsorlu Bağlantılar

formek

Üye
    Konu Sahibi
Legacia (Türk Yapımı)
Merhaba arkadaşlar sizlere kendi yapmış olduğum android oyunumu tanıtmak istiyorum.

Keşfet Savaş ve düşman filosundan kaç! Kendi gezegeninin istilasından kaçabilecek misin ? 6 farklı gemi ve 3 farklı özellikle en uzun süre sen dayan..
Geriden bir gezegen bırakıp , düşmanından kaçabilecek misin ? Onlarla yüzleşmeye cesaretin var mı ?
Düşmanına dayanabilecek cesaretin varsa Legacia filosu komutanı olarak seni bekliyor!
Bu ücretsiz sürükleyici ve eğlenceli oyun ile yeni bir boyut deneyimle. Uzayın derinliklerinde bir başına kalan son Legacia gemisini kontrol et! Kaskını tak gemini hazırla çünkü Legacia Ordusu Seni çağırıyor!

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Destekleriniz için teşekkürler !

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

fero67

Üye
hemen yüklüyorum teşekkürler

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Bes yildiz verdim ama merak ediyorum da turk yapimi bir oyunu resimleri gibiyse eger icergi neden ingilizce? Dagasi acaba turkce dil secenegi de var mi oyunda? Mesela game booster 2 adli uygulama da turk yapimi ama o da ingilizce. Turkce ceviri sadece amator ceviride var. Neden boyle arkadaslar?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bes yildiz verdim ama merak ediyorum da turk yapimi bir oyunu resimleri gibiyse eger icergi neden ingilizce? Dagasi acaba turkce dil secenegi de var mi oyunda? Mesela game booster 2 adli uygulama da turk yapimi ama o da ingilizce. Turkce ceviri sadece amator ceviride var. Neden boyle arkadaslar?
oyuna dil seçeneği eklemek kolay bir şey değil en azından ben yapamıyorum

• Beğen
Tepkiler: formek
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Ama bence burada ve diger yabaci forumlarda arastirmalisin. Cunku yabanci oyunlarda bile turkce dil isterken bizimkiler, kendi yaptgimiz oyunlari bile turkce olmanasi uzucu. Sebin icin oyununu ben turkceye ceviririm istersen. Sen de bu soylediklerim uzerine arastirmani genislet bence. Cunku sizin gibilere android platformunda cok ihtiyacimiz var. Tekrardan ellerine saglik.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Ama bence burada ve diger yabaci forumlarda arastirmalisin. Cunku yabanci oyunlarda bile turkce dil isterken bizimkiler, kendi yaptgimiz oyunlari bile turkce olmanasi uzucu. Sebin icin oyununu ben turkceye ceviririm istersen. Sen de bu soylediklerim uzerine arastirmani genislet bence. Cunku sizin gibilere android platformunda cok ihtiyacimiz var. Tekrardan ellerine saglik.
dostum öncelikle konuyu açan kişi ben değilim. ayrıca genellikle bizimkilerin mağazada türkçe dil istediği uygulamalar gelişmiş şirketlerin uygulamalarıdır yani onlar tek başlarıına çalışmadıkları için işleri daha kolay ve ne yapacaklarını da biliyorlar. henüz yeni öğrenen birisinin uygulamayı ingilizce yapmasının sebebi o kadar emek verdim bari bütün dünyada indirilsin mantığıdır eğer dil seçeneği yapabilse emin olun yapardı ama bunun yerine benim kullandığım bir yöntem var sadece işaretler yani oyna işareti yazı olmayan bir oyun düşünülebilir bu durumda herkes rahat eder

• Beğen
Tepkiler: formek
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Öncelikle yanlış anlaşılma için özür dilerim. Elbetteki o yöntem de güzel. Ve pek tabii dünyaya mal olmuş bir dilde oyun yapılması da çok hoş. Bunun geride bırakılmasını talep etmiyorum zaten. Ancak diyorum ki nasıl ki çeşitli oyun ve uygulamalar için bizler burada Türkçe dil oluşturabiliyorsak, eminim oyun yapan arkadaş da bunu az çok yapabilir ya da yardım isteyebilir bu gibi forumlarda. Yoksa kesinlikle takdire şayan bir davranış sergilemiş ve basit de olsa, ilk de olsa bir oyun yapabilmiştir. Ben yapamıyorum mesela. O yüzden saygım büyük.

Öte yandan, oyunun içini dışını taradım ama ingilizce kelimelerin yer aldığı hiçbir satır bulamadım. Umarım ki bu oyunda olmasa bile sonraki oyunlarda çoklu dil desteği eklenebilir.

Başarılar.

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll

formek

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. İngilizce yapmamın sebebi arkadaşımın dediği gibi bir nedenden olmasıydı. Ama eğer böyle bir isteğiniz var ise güncellemelerle getirmeye çalışıcam ilginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. İngilizce yapmamın sebebi arkadaşımın dediği gibi bir nedenden olmasıydı. Ama eğer böyle bir isteğiniz var ise güncellemelerle getirmeye çalışıcam ilginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim

Hem ingilizce hem de turkce olsun ki oyunlauni deneyen kisi sayisi artsin. Senin icin guzel olur yani. Ve eger yapabiliyorsan, savas gemisine ates etme ozelliini de ekle bence. Boyle biraz eksik kalmis cunku. Eger bunu yaparsan, kendi uzay gemimizin ve karsidan gelenlein boyutunu ve hizini da dusur. Tadindan yenmez. Kolay gelsin.