The Walking Dead: Season Two v1.16 Unlocked (Denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
The Walking Dead: Season Two v1.16 Unlocked (Denendi)
Arkadaşlar oyun heryerde sorunlu data indirmeyip hata veriyor. Kafaya taktım :) biraz araştırdım ve çalıştırmanın yolunu buldum denedim bütün bölümler açık ve sorunsuz çalışmaktadır. Herkes faydalansın istedim.
İyi Oyunlar...

Android cihazlar için geliştirilmiş popüler zombi oyunudur. Android 2.3.3 ve üzeri gerektirir.

KURULUM :
1. öncelikle marketten oyunu indirip kurun.

2. Yükledikten sonra oyunu açın ve bikaç dakika bekleyin ve oyundan çıkın.
3. Dosya yöneticinize girin “android/obb” içerisindeki “com.telltalegames.walkingdead200″ klasörünü yedekleyin, yani cihazınızda herhangi bir yere kopyalayın.
4. “com.telltalegames.walkingdead200″ klasörünü yedekledikten sonra oyunu “Verileri temizle” diyerek cihazınızdan kaldırın.
5. Cihazınızın GPU modeline uygun apk dosyasını indirin. Bilmiyorsanız Android marketten “CPU-Z” programını indirerek öğrenebilirsiniz.
6. İndirdiğiniz apk yı telefona kurun.
7. Yedeklediğiniz “com.telltalegames.walkingdead200″ klasörünü tekrar “android/obb” içerisine atın.
8. Oyunu çalıştırın. İlk girişte internetniz açık olsun
9. Kilitler açık şekilde keyifle oynayabilirsiniz.

Oyun Adı: The Walking Dead: Season Two
Oyun Türü: Macera
Yayın Tarihi: 19.08.2014
Dil: İngilizce
Boyut: Cihaza Göre Değişir
Geliştirici Firma: Telltale Games
Dosya Türü: .apk

Left to fend for herself, she has been forced to learn how to survive in a world gone mad. Many months have passed since the events seen in Season One of The Walking Dead, and Clementine is searching for safety. But what can an ordinary child do to stay alive when the living can be just as bad – and sometimes worse – than the dead? As Clementine, you will be tested by situations and dilemmas that will test your morals and your instinct for survival. Your decisions and actions will change the story around you, in this sequel to 2012’s Game of the Year.

• Decisions you made in Season One and in 400 Days will affect your story in Season Two
• Play as Clementine, an orphaned girl forced to grow up fast by the world around her
• Meet new survivors, explore new locations and make gruesome choices
• Save over 25% on additional episodes by purchasing the Season Pass

SYSTEM REQUIREMENTS
Minimum specs:
GPU: Adreno 300 series, Mali-T600 series, PowerVR SGX544, or Tegra 4
CPU: Dual core 1.2GHz
Memory: 1GB

- - - -

The game will run on the following devices but users may experience performance issues:

- Galaxy S2 – Adreno
- Droid RAZR
- Galaxy S3 Mini

Unsupported Device(s):
- Galaxy Tab3

Yenilikler:
Save import fix.
Updates for Episode 4.

bunlarda benim telefondan.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: ersen_izmir, Nextman, sLeepLe ve 1 kişi daha

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ANIL
sLeepLe

sLeepLe

Üye
android kullanan ve dizisini izleyenler için iyi olmuştur oyununuda oynarlar artık eline sağlık :oke:

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Naja bak başlatma beni yine bir oyuna tankı zor bıraktım zaten :D eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve sLeepLe
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
android kullanan ve dizisini izleyenler için iyi olmuştur oyununuda oynarlar artık eline sağlık :oke:
aynen ben de dizisin hastasıyım :) yalnız oyunu bi türlü oynayamadım :) yarın başlarım ben bunu oynamaya umarım denildiği kadar sağlamdır :) teşekkür ederim kardeşim e sende al bi android sende oyna bırak 5s i falan :)
Naja bak başlatma beni yine bir oyuna tankı zor bıraktım zaten :D eline sağlık
hangi tank ? Iron force mi yoksa :) ben bunu oynuyom çok sevdim lvl im de baya yükseldi bence en güzel ve oynanması en kolay tank oyunu :) rica ederim.

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
aynen ben de dizisin hastasıyım :) yalnız oyunu bi türlü oynayamadım :) yarın başlarım ben bunu oynamaya umarım denildiği kadar sağlamdır :) teşekkür ederim kardeşim e sende al bi android sende oyna bırak 5s i falan :)
hangi tank ? Iron force mi yoksa :) ben bunu oynuyom çok sevdim lvl im de baya yükseldi bence en güzel ve oynanması en kolay tank oyunu :) rica ederim.
5s içinde vardır oyunu ayıp ediyon :D bakalım bi 10 eylül gelsinde :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve Nextman
jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

• Beğen

tarik oz

Üye
Sagol kardeş

• Beğen
JokerTRc

JokerTRc

Üye
İndiriyorum olmazsa Obb'yi marketten indirmeyi deneyeceğim. :)
Teşekkürler.

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
JokerTRc

JokerTRc

Üye
iyide bu apk yı kurup sadece obb yi marketten indiremezsin ki senin yaptığın işlem yine benim anlattığım işlem sanırım :) neyse önemli olan olmuş o:Dası dimi :D
Sanırım evet. Marketten indirdim Obb dosyasının ismini değişip oyunu sildim.(Obb dosyası silinmedi) daha sonra Obb dosyasının ismini düzeltip Android》Obb ye attım senin apk yi kurup açtım oldu.:D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım evet. Marketten indirdim Obb dosyasının ismini değişip oyunu sildim.(Obb dosyası silinmedi) daha sonra Obb dosyasının ismini düzeltip Android》Obb ye attım senin apk yi kurup açtım oldu.:D
aynı şeyi yapmışın sadece dosyayı kopyalamak yerine ismini deiştirmişin o daha mantıklı olmuş benim aklıma gelmediydi :D

turkemrah

turkemrah

Üye
teşekkürler...

• Beğen

paynemax

Üye
Ya arkadaşlar neden hep ZippyShareye upload ediyorsunuz.Bende indirmiyor.You have requested file falan diyor başka yere upload etseniz olmaz mı ??

Üst Alt