I8200Q (S3 mini) Uygulama ve Pil

Sponsorlu Bağlantılar

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
I8200Q (S3 mini) Uygulama ve Pil
Arkadaslar basliktaki gibi s3 mininin yeni versiyonu olan I8200Q kullaniyorum.

Uygulama yüklemek istiyorum ama telefon cok kalabalık olur diye 2-3 uygulama disinda bisey yuklu durdurmuyorum. Ortalama kac uygulama yuklesem Telefonu kastirmaz ve yavaslatmaz ?

Birde telefonum internet ve oyunda çok ısınıyor. Bu dogal biseymi yoksa benim cihazdami anormallik var. Nisanda 0 almistim. O gündür böyle.

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Koca forumda cevap yokmu.

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Admin konuyu kaldir cevap veren yok.

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Aynı modeli bende kullanıyorum internet ve oyunda ısınması gayet normal + kasma falan olmaz

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Benim G2'den önceki telefonum i8190 modeli olan S3 Mini idi ve çok akıcıydı. Sorunu da yoktu.

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Isınma sorunu bende de var evet ama yaklaşık 3 aydır böyle bi sıkıntı olmadı olacağını da sanmıyorum sonuçta oyun ve internet ile ilgileniyoruz olsun o kadar da

• Beğen
Tepkiler: LattAsdfasdf

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
Isınma sorunu bende de var evet ama yaklaşık 3 aydır böyle bi sıkıntı olmadı olacağını da sanmıyorum sonuçta oyun ve internet ile ilgileniyoruz olsun o kadar da
Peki ortalama kac uygulama yuklemeliyim. Hic uygulama yuklemiyorum yavasliycak diye ?

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Rakam olarak bilmiyorum ama ben bi ara baya yüklemiştim bi yavaşlama falan olmadı bi telefon açılırken biraz gecikme oluyor sonra kendine geliyor. denemelisin denemeden bilemezsin...

• Beğen
Tepkiler: LattAsdfasdf

Üst Alt