Casper via v8 mi huawei ascend p7 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Casper via v8 mi huawei ascend p7 mi?
Siz alacak olsaydıniz hangisini tercih ederdiniz fiyatlari yakin olduğu için sadece bilgilendirme amaçli aciyorum konuyu.

0MG90

0MG90

Üye
Ascend P7 alırdım bu ikisi arasından

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
P7 nin özellikleri nedir

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Çin malı bir telefon ve markasını bilmiyoruz
casper ın iyi bir marka olduğunu biliyorum çin malı olması kötü olduğunu göstermez bazıları iyi bazıları ise kötü

Fenomenon

Fenomenon

Üye
via v8 tasarım olarak güzel. ben beğendim.
donanım olarak da iyi. ancak fiyatı biraz pahalı.
888 Tl'lik disco 2'den farkı yok. o yüzden bence alınmaz. çünkü o fiyata daha iyi telefonlar var. mesela LG g2.
ayrıca yukardaki arkadaşın da dediği gibi bunlar çin malı telefonlar. fiyatları normalde çok ucuz. casper'ın açgözlülük yapmayıp ucuza satması gerekir.
ben ascend'leri seviyorum. çok ince ve şık cihazlar. ama p6 999 TL'ydi fiyatı iyiydi. p7 biraz pahalı giriş yaptı bence.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
via v8 tasarım olarak güzel. ben beğendim.
donanım olarak da iyi. ancak fiyatı biraz pahalı.
888 Tl'lik disco 2'den farkı yok. o yüzden bence alınmaz. çünkü o fiyata daha iyi telefonlar var. mesela LG g2.
ayrıca yukardaki arkadaşın da dediği gibi bunlar çin malı telefonlar. fiyatları normalde çok ucuz. casper'ın açgözlülük yapmayıp ucuza satması gerekir.
ben ascend'leri seviyorum. çok ince ve şık cihazlar. ama p6 999 TL'ydi fiyatı iyiydi. p7 biraz pahalı giriş yaptı bence.
Via v8 ile Gmd2 arasında depolama alanı dışında fark yok ama tip olarak bence ikisi de alınabilir. Dediğin gibi aralarında 312 lira fark var. Çok fazla bir fark...

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Via v8 ile Gmd2 arasında depolama alanı dışında fark yok ama tip olarak bence ikisi de alınabilir. Dediğin gibi aralarında 312 lira fark var. Çok fazla bir fark...
Çok fark var bence arka on cam ve gorilla glass 3 casperda arkali onlu ayrica arayüz disco kadar sisirilmemis

KayraBey

KayraBey

Üye
Arkası cam diye bu parayı hak etmiyor...

thenorth

thenorth

Üye
ikisinin arasinda kaldiysan g2 al bence bu telefonlardan daha iyi

ledayi2000

ledayi2000

Üye
valla arkadaş ben casper via v5 siparişi verdim çokta güzel bir telefon

erdi_s

erdi_s

Üye
P7

• Beğen
Tepkiler: vatelim
ucx

ucx

Üye
huawei ascend p7 modelini bilmiyorum ama root, cwm, rom gibi olaylara önem veriyorsan v8 alma çünkü hiç bi yöntem bulamadım root yapmak için. yani şimdilik.

edit: root yöntemi bulunmuştur.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: vatelim ve muhammettvurucu

vatelim

Üye
nereeyse 100 e yakin telefon kullanmisimdir.androidde t10 ile basladim ideos x5 simdi p1 kullaniyorum.huawei harika.caspere denemadim ama gecmisi iletisim degil.huawei.telekominikasyon alt yapisi alanida genis pazar payi var.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
ledayi2000

ledayi2000

Üye
ben via5 ten memnunum en azından şarzı 53 saat gitti gece gündüz açık olmasına rağmen ha elbette iyi telefonlar var ama ben memnunum hiç bir sıkıntı yaşamadım bir hafta oldu

Üst Alt