Note 2 bootloader unlock nasil yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 bootloader unlock nasil yapılır
Arkadaşlar cwm yada rom kurmak için unlock yapma gerekiyomu s5 arayüzü filan kurucam rom kurmadan ama ilerde rom değiştirirsem diye sordum

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Samsung cihazlarda bootlader yoktur.

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
oh be senin ağzına sağlık be usta icimi rahatlattin bide bişey sorcam şu knox sayaç diye bisey varmis ben rootladim sayaç knox warranty id 1 yazıyo versiyon 4.4.2 bunu nasil sifirlar8z garanti dışı kalirmi

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
oh be senin ağzına sağlık be usta icimi rahatlattin bide bişey sorcam şu knox sayaç diye bisey varmis ben rootladim sayaç knox warranty id 1 yazıyo versiyon 4.4.2 bunu nasil sifirlar8z garanti dışı kalirmi
Knox sayacı maalesef sıfırlanmıyor ve teknik olacak garanti dışı kalmıştır cihaz. Ancak garantiye gidince bakarlar mı knox sayacına orasını bilmem.

fbiugur

fbiugur

Üye
en son ki s5 gorunumlu rom kullandim note 2 icinde uygun istersen yukleye bilirsin indirdigin dosyayi sd karta at zipden cikarmana gerek yoktur direk cwm yi kur uc tus kombinasyonuyla yukle cwm yoksa burdan onunda linki ni verebilirim...

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
en son ki s5 gorunumlu rom kullandim note 2 icinde uygun istersen yukleye bilirsin indirdigin dosyayi sd karta at zipden cikarmana gerek yoktur direk cwm yi kur uc tus kombinasyonuyla yukle cwm yoksa burdan onunda linki ni verebilirim...
abi verirsen iyi olur bi bakiyim

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi

En son philz touch cwm linki verdim indir yuklemeyi biliyor musun anlatayım mı
biliyorum cok tesekkur ederim efendim benim aklima sadece bootloader kilidi takılmışti oda samsunglarda yokmuş onu öğrendim :Dabi
Knox sayacı maalesef sıfırlanmıyor ve teknik olacak garanti dışı kalmıştır cihaz. Ancak garantiye gidince bakarlar mı knox sayacına orasını bilmem.
daha önce kvk da htc evo 3d vardi onu verdim sana yemin ediyom daha önce 4-5 kere içini açmıştım :D adamlar anlamadi :D bedavaya anakart+dokunmatik değişmişti :D zaten genpa li cihaz samsung garantili olsa tamam bakarlar ama genpa bakmazlar yuzde 90

• Beğen
Tepkiler: abdurrahmancam

Üst Alt