Öneri SYMBİANI GELİŞTRMEK

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
SYMBİANI GELİŞTRMEK
Arkadaşlar ben symbianı çok seviyorum ama android daha gelişmiş olduğu için ona geçtim
symbianı geliştirsek nasıl olur bir grup kuralım yeni bi devrim olur :D
biraz atılımcı olalım . diyeceksiniz kim ne biliyo bende az düzeyde qt ve orta düzeyde python biliyorum kendimizi geliştirerek symbanı geri kazandıralım . Elin ingilizi almanından beklemeyelim
hemen olacak iş değil katılanlar bu başlık altına toplansın :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tavsiyem vakit kaybı :oke: ancak hobi olabilir eğer cihazın varsa, qt bilmek fayda sağlar birçok sistem ile çalışabilmekte çünkü

blackcemre

Üye
fp2 port ne oldu 1.nesillelere?

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Kardeşim gerçekten bunlar güzel şeyler ama sadece hayal ediyoruz. Diyeceksin ki bir şeyler denemedik henüz, hayal etsek bile sonu yok yani artık Symbian diye bir şey kalmadı, tabiiki alan yok değil; var, ama alan kişiler genelde konuşmak için alıyorlar. Yoksa neden istemeyelim yapsak muhteşem olur ama artık yapacak bir şey yok. :

Conquer360

Üye
Bencede vakit kaybı zaten desteği kesilmiş bi platform onun yerine vaktinizi androide harcamanız daha mantıklı

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
bi yönden haklısınız ama denemekten zarar Gelmz hobi niyetine

incebey38

incebey38

Üye
Syambian İçin Yeni Güncelleme Geldi Yazısını Çok Özledim Anna Beklediğimiz Günleri... NOKİA YA İNAD ÖLÜMÜNE ANDROİD

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Eduardo58 ve incebey38

Emre

Üye
android'e Odaklanmalısın Symbian Kullanan Kalmayacak nerdeyse.

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İşin çekirdeğine inmek gerek bunu yapabilmek için ayrıca artık symbian cihaz çıkmayacağı için buna gerek yok daha önce bu tür konular çok fazla açıldı ancak neticeye varamadı bu saatten sonra daha zor :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt