Yardım 1020 global rom nasıl atılır

Sponsorlu Bağlantılar

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
    Konu Sahibi
1020 global rom nasıl atılır
arkadaşlar 1020'de t-mobile romu var.global rom atmak istiyorum.nasıl yapcam

gstahsn

gstahsn

Üye
lumialara rom atılıyormuydu ilk defa duyuyorum

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Yani avrupa global firmware mi

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
    Konu Sahibi
ne tür romlar androidden kafamı kaldırmadığım için diğer sistemlere fazla bakmadım konuyu biraz açsana kardeş :D
androidi az çok biliyorum.daha önce de symbian kullanıyordum.androiddeki gibi kişisel olarak düzenlenmiş romlar değil bunlar.operatörlerin yaptığı romlar var.mesela gidip turkcellden bi cihaz aldığında açılırken turkcell yazısı çıkar.global romda bu yok.o yüzden açılışı biraz hızlı oluyor.bnm cihaz almanyadan geldi.t-mobile romu var.global rom bulamıyorum.nokia care suite var ama o da üyelik istiyor.nasıl yapılacağını bulamadım.navifirmi de kapatmışlar.bi site vardı romları direkt indirdiğim ama onu da unuttum işte :(

gstahsn

gstahsn

Üye
androidi az çok biliyorum.daha önce de symbian kullanıyordum.androiddeki gibi kişisel olarak düzenlenmiş romlar değil bunlar.operatörlerin yaptığı romlar var.mesela gidip turkcellden bi cihaz aldığında açılırken turkcell yazısı çıkar.global romda bu yok.o yüzden açılışı biraz hızlı oluyor.bnm cihaz almanyadan geldi.t-mobile romu var.global rom bulamıyorum.nokia care suite var ama o da üyelik istiyor.nasıl yapılacağını bulamadım.navifirmi de kapatmışlar.bi site vardı romları direkt indirdiğim ama onu da unuttum işte :(
Sağol kardeş
Bilsem söylerdim

skynet

Üye
Hocam navifirm kapalı değil ki :)
Ayrıca o dediğiniz sitede sanırım bu:
Bunlar Tr global product kodları:
059T863 RM-875 VAR EURO TR CV WHITE
059T862 RM-875 VAR EURO TR CV BLACK
059T864 RM-875 VAR EURO TR CV YELLOW

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
    Konu Sahibi
Hocam navifirm kapalı değil ki :)
Ayrıca o dediğiniz sitede sanırım bu: