Six Guns 2.5.0 Offline ☆Para-Rozet Hileli☆

Sponsorlu Bağlantılar

JokerTRc

JokerTRc

Üye
    Konu Sahibi
Six Guns 2.5.0 Offline ☆Para-Rozet Hileli☆
Six Guns , Gameloft'un başarılı bir vahşi batı oyunudur.Oyunda vahşi batı gayet iyi bir şekilde anlatılmış.Kasabalar, görevler, hayvanlar, atlar, hikaye hepsi oldukça iyi grafikleride tek kelimeyle muhteşem.
Market Linki :

İndirme Linkleri

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

★Kurulum★
Apk'yi indirin ama açmayın.Part 1,2 ve 3 ü indirip rar'dan çıkarın. Obb dosyasını(com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM) Android》Obb dizinine atın.Apkyi kurup oyunu açın.Eğer hata alırsanız "ss"(screenshot) alıp yoruma atarsanız çözüm bulmaya çalışırız.
NOT:Oyuna girerken wi-fi yi mutlaka kapatarak girin.
Tusfiles üzerinden dosya indirmek için kutudaki tiki kaldırın daha sonra üstünde bulunan yeşil butona tıklayın
İyi Oyunlar Dilerim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Portagas

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: JokerTRc
JokerTRc

JokerTRc

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim. :)

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
İndiriyorum bakıcam.

• Beğen
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Çalıştı fakat wifi açıkken girince güncelleme istiyor tamam deyincede google play'a bağlanıyor ama güncelleme tuşu bile gelmiyor.Olsun bu şekilde oynarım.:tşk:

• Beğen
JokerTRc

JokerTRc

Üye
    Konu Sahibi
Çalıştı fakat wifi açıkken güncelleme istiyor tamam deyincede google play'a bağlanıyor ama güncelleme tuşu bile gelmiyor.Olsun bu şekilde oynarım.:tşk:
Başlıktada belirttim maalesef oyun offline yani sadece wi-fi kapalıyken tek oyunculu oynayabilirsiniz.Online bulursam yine paylaşırım.:)
:rica:

cedric2323

cedric2323

Üye
ben indiremedim başka şeyler indiriyor :S

• Beğen
JokerTRc

JokerTRc

Üye
    Konu Sahibi
ben indiremedim başka şeyler indiriyor :S
Not olarak yazmıştım ama neyse.:) İlk olarak küçük kutudaki tiki kaldırın daha sonra yeşil butona tıklayın.
Yeni Zippyshare linklerindende indirebilirsiniz.:)

Son düzenleme:
Gazaffer

Gazaffer

Üye
Kardes zippshreye upload eder Misin tusfiles den çok yavaş iniyor teşekkür ederim

Gazaffer

Gazaffer

Üye
Teşekkür ederim şimdi denicem bakım telefon s3 mini

Gazaffer

Gazaffer

Üye
Teşekkür ler oyun çalıştı Sağol kardes

Altın-Ordu

Altın-Ordu

Üye
Teşekkürler :alkis

Rhino Prime

Üye
bende saten obb var direkt apk kursam hile çalışırmı birde multi giremeyecekmiyiz yani ??

Üst Alt