USB Almak İstesem Bu Nasıldır?

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
USB Almak İstesem Bu Nasıldır?

Şu An Kingston Data Traveler G3 USB 2.0 Kullanıyorum 16GB @Bilişim ProfesörüVeya G4 Nasıldır

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Güzel gibi duruyor :cool

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
70 MB Okuma, 10 Mb yazma hızı. İyi ya,iş yapar :oke:

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
0MG90

0MG90

Üye
Sandisk Extreme öneririm bende 32gb'lık olandan var gayet iyi

• Beğen
Tepkiler: ByKatre, UpOneTR ve ANIL
ANIL

ANIL

Admin
10 lira fark ile Sandisk Extreme alabilirsin. Daha yüksek hız sunuyor.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

buna iyi diyorlar ama bilmiyorum

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye

buna iyi diyorlar ama bilmiyorum
Bende transcend 640 GB lık taşınabilir HDD var, durduk yere bozuldu. Tavsiye etmem Transcend markasını :bann:

• Beğen
selmangulec

selmangulec

Üye
extreme corsair tavsiye ederim. 3 çeşidini kullanıyorum.

• Beğen
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi

Hocam Almışken Tasarımıda Şık Olsun İstiyorum. Ne Dersiniz
Bende transcend 640 GB lık taşınabilir HDD var, durduk yere bozuldu. Tavsiye etmem Transcend markasını :bann:
Bizim Öğretmeninde 32 GB Bellek Gitti :bann:
70 MB Okuma, 10 Mb yazma hızı. İyi ya,iş yapar :oke:
10 MB USB 3.0 a Göre Az Değil Mi @ANIL Hocam G4 Nasıldır?

Onunla Bunun Arasında Nasıl Bir Fark Var Hocam :bilmm

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Hocam Almışken Tasarımıda Şık Olsun İstiyorum. Ne Dersiniz
Bizim Öğretmeninde 32 GB Bellek Gitti :bann:
10 MB USB 3.0 a Göre Az Değil Mi @ANIL Hocam G4 Nasıldır?

Onunla Bunun Arasında Nasıl Bir Fark Var Hocam :bilmm
hız farkı var bnm attığım snn attığından daha hızlı ;)

ANIL

ANIL

Admin
Sandisk'in tasarımı iyi fakat plastik olması kötü. Kingston metal olduğu için avantajlı. Hız çok önemli değilse Kingston alabilirsin. Baktığım inceleme ve testlere göre Sandisk Extreme 16GB modeli 200MB'a yakın okuma ve 60MB yazma hızı sunabiliyor.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Sandisk'in tasarımı iyi fakat plastik olması kötü. Kingston metal olduğu için avantajlı. Hız çok önemli değilse Kingston alabilirsin. Baktığım inceleme ve testlere göre Sandisk Extreme 16GB modeli 200MB'a yakın okuma ve 60MB yazma hızı sunabiliyor.
60MB Yazma Mı Şaka Gibi Hocam O Ne Böyle Kingston Model Var Mı Olmadı Bu Sandisk kafama Yattı Hocam
hız farkı var bnm attığım snn attığından daha hızlı ;)
Ama Transcende Güvenemiyorum Açıkçası :ok2:

ANIL

ANIL

Admin
60MB Yazma Mı Şaka Gibi Hocam O Ne Böyle Kingston Model Var Mı Olmadı Bu Sandisk kafama Yattı Hocam

Kingston DataTraveler Ultimate 3.0 G3 modeli var fakat 16GB kapasite seçeneği yok. Buradan bakabilirsin;

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Kingston DataTraveler Ultimate 3.0 G3 modeli var fakat 16GB kapasite seçeneği yok. Buradan bakabilirsin;

Abi 32 GB Beni Aşar Ya Onu Ben 70 TL Den Aşağı Bulamamki G4 Hakkıında Bi Tavsiyen var Mı?

ANIL

ANIL

Admin
Abi 32 GB Beni Aşar Ya Onu Ben 70 TL Den Aşağı Bulamamki G4 Hakkıında Bi Tavsiyen var Mı?

Hız olarak G3'e göre çok iyi değil aynı sayılırlar. En iyi Sandisk görünüyor.

0MG90

0MG90

Üye
Sandisk neden almıyorsun anlamıyorum, flaş belleğin şıklığı mı olur al kullan işte

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Hız olarak G3'e göre çok iyi değil aynı sayılırlar. En iyi Sandisk görünüyor.
Haklısınız Hocam Ya SanDisk Yada Bu Hocam nasıl Bunun Performansı

70 MB/s okuma ve 30 MB/s yazma hızıyla etkili bir grafik çizen Kingston DataTraveler R3.0, elbette USB 3.0 desteği gösteriyor. Demişler Çok İyiymiş
  • Suya ve darbelere karşı dayanıklı
Vay be :D

Yönetici tarafından düzenlendi:
ANIL

ANIL

Admin
Seçenekleri sunduk artık karar senin. Fiyat konusunda sıkıntı varsa Kingston al. Yoksa tasarıma, malzemeye filan pek takılma derim.

kinger1905

kinger1905

Üye
beğendiğini al 10 lira fark ver bunu al diye gelen cevapların sonunda 100 tl ye kadar çıkar olay :) İlk bahsettiğin iyidir. iş görür

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Seçenekleri sunduk artık karar senin. Fiyat konusunda sıkıntı varsa Kingston al. Yoksa tasarıma, malzemeye filan pek takılma derim.
Anladım hocam Para Sıkıntı Biraz Kingstonlar Az Bir Şey Pahalı Gibi Sağolun Hocam Düşünüp karar evreceğim artık :ok2: Teşekkürler
beğendiğini al 10 lira fark ver bunu al diye gelen cevapların sonunda 100 tl ye kadar çıkar olay :) İlk bahsettiğin iyidir. iş görür
En Son Verdiğim kingston Kafama Yattı Olmadı @ANIL Hocamın Önerdiği Sandisk İyi Gibi :oke:

Üst Alt