Huawei Ascend Y320 Custom Rom Ve Root Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Ascend Y320 Custom Rom Ve Root Yardım
Konu Başlığında Belirttiğim Gibi Huawei Ascend Y320 Telefonum İçin Custom Rom Arıyorum Bir De Root Ve Recovery Dosyalarına Ulaşmak İstiyorum Nerden Bulabilirim Acaba Yardımcı Olucak Kimse Varmıdır.Bu Konuda Yardımcı Olabilecek Kimse Yokmu ??

KingDroid

KingDroid

Üye
Onu ben de ariyorum ama yok keske olsa da bi root atsam :(

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
    Konu Sahibi
XDA da Var Ama Ordaki Framaroot Programı Bende Exploid Failed #9 Hatası Veriyor.

KingDroid

KingDroid

Üye
XDA da Var Ama Ordaki Framaroot Programı Bende Exploid Failed #9 Hatası Veriyor.
Siz de benim gibi son yazilim guncellemesini yaptiysaniz o hatayi veriyor. Towelroot bile denedim olmadi.Derleme numaraniz Y320-U10V00R001C525B400 ise işe yaramıyor.Y320-U10V00R001C525B300 ise işe yarar. Ama o yazilimin da bir suru eksigi var. O yuzden guncellemeyen kalmamistir yani.

YOK MU SU YAZiLiMiN Bi ACiGiNi BULAN

NextWorld

NextWorld

Üye
Impactor ile yapabilirsiniz.
Pc nize Huawei Usb driver kurun.
Ardından rootlayın ben yaptım ;)
Cwm de kendi sitesinde olması lazımdı...

KingDroid

KingDroid

Üye
Pc olmadan lazim bana pc yok cunku

KingDroid

KingDroid

Üye
Bu arada zaten driverlari telefon veriyo zaten

KingDroid

KingDroid

Üye
Pc olmadan yok mu

NextWorld

NextWorld

Üye
İmkanı yok
Yazmayı unutmuşum tel ayarlarından usb hata ayıklama modunu açman gerekiyor.
Tek açık bu denemediğim yol kalmamıştı :oke:

KingDroid

KingDroid

Üye
Usb hata ayiklamasi gelistiriciler icin bile bile birakilmis bi aciktir bide bu telefonlarda sayac var mi root sayaci yoksa yapacam

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
    Konu Sahibi
ben halen çözemedim root yapmak için tam olarak neler gerekli linleri falan varmı 64 bit sistemler için

NextWorld

NextWorld

Üye
Link xdada var
Impactor ile root yapıcaksınız.

Önceden Pc nizde Usb driver kurulu olmalıdır Huaweininki....

KingDroid

KingDroid

Üye
Telefonda sayac var mi onu ogrenmek istiyorum varsa da nasi sifirlanacak root yapmadan sorayim dedim

NextWorld

NextWorld

Üye
Yok diye biliyorum

KingDroid

KingDroid

Üye
O zaman telefonu nasil garanti disi birakiyolar bu telefonlarda bootloaderi actigimizda mi

KingDroid

KingDroid

Üye
Arkadaslar bu telefonlarda flash counter varmis

KingDroid

KingDroid

Üye
Yani root yapan arkadas p*ku yedinnn :D

KingDroid

KingDroid

Üye
Stock recovery ve stock rom atinca duzeliyo diyolarXda da boyle yaziyo ama bilmiyom artik karar verin yani root atan arkadasin durumunda olmak istemiyosan yapma ama hic de takmiyom dersen garantiyi yapabilirsinBen iki sene beklerimm :( (gerci o kadar dayanamam da :D)

NextWorld

NextWorld

Üye
Root yaptınız mı?
Flash counter neresinde acaba bir tek recovery tuş kombinasyonu var download mode falan ben görmemiştim Huaweinin farklı modelinde tabi onda yoksa bu telde hiç olmaz diye düşünmüştüm
siz baktınız mı?

KingDroid

KingDroid

Üye
Ben garanti gider diye root yapmadim ve o flash counter da nerdedir bilmiyom xda amca oyle dedi eger 1 olmussa p*ku yedim adb uzerinden apk yuklemistim /data/data klasorune

Üst Alt