G2 Wi-Fi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kral535353

Üye
    Konu Sahibi
G2 Wi-Fi sorunu
Arkadaşlar bugüne kadar evimde sürekli olarak kullandığım wi-fi de bugün ilk kez sorun yaşadım. Telefona bağlanmış görünüyor ancak internete giremiyorum, bazen tuhaf bir şekilde sayfa biraz gec de olsa yükleniyor ancak genellikle cevrimdisiniz yazıyor. Gündüz başka bir wi fi yi normal bir şekilde kullandim ancak şu an böyle bir sorunum var. Yardimlarinizi acilen bekliyorum

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Arkadaşlar bugüne kadar evimde sürekli olarak kullandığım wi-fi de bugün ilk kez sorun yaşadım. Telefona bağlanmış görünüyor ancak internete giremiyorum, bazen tuhaf bir şekilde sayfa biraz gec de olsa yükleniyor ancak genellikle cevrimdisiniz yazıyor. Gündüz başka bir wi fi yi normal bir şekilde kullandim ancak şu an böyle bir sorunum var. Yardimlarinizi acilen bekliyorum
Dns değiştirmeyi denedinmi

kral535353

Üye
    Konu Sahibi
Evet denedim bir değişiklik olmadı. Gerçekten çok ilginç bir durum, hafif veri aktarımı gerektiren işlemleri yapıyor, yüksek veri gerektirince birden internete bağlanılamıyor.

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Evet denedim bir değişiklik olmadı. Gerçekten çok ilginç bir durum, hafif veri aktarımı gerektiren işlemleri yapıyor, yüksek veri gerektirince birden internete bağlanılamıyor.
Başka bi yerde wifiye bağlanmayı denedinmi

kral535353

Üye
    Konu Sahibi
Evet şu an başka bir wi-fi de akıcı bir şekilde interneti kullanabiliyorum

McBoltt60

McBoltt60

Üye
aynen. .. belki de dns yi tam yapamadin.. bideha dene dns degistirici uyg. var..
olmadi. .
ttnen ne kullaniyosan musteri hizmetini ara böyle böyle dee..
olmadi modemi bana gonder ..
AYRINTILI inceleyelim..
YOUTUBE da canli yayin :D
[emoji2]

• Beğen
Tepkiler: bby-34

tatar1926

Üye
Telefondan wifi şifreyi tekrarla

McBoltt60

McBoltt60

Üye
ne alaka puhahahaha .dd

• Beğen

tatar1926

Üye
Bende de oluyor arasira telden baglanilan wifiyi sonlandirip tekrar sifreyi girip baglaniyorm komik olan nedir ben başımdan geceni paylaştım

McBoltt60

McBoltt60

Üye
dogrudur ...
dicem yani
ama bana gore komiklik bsy k.bakma
ama gereksiz bilgi aslinda hic yasamadim bole yasadim ise bole bi soruni cozucek gibi bi bilgi degil ayrica aman neysee...

• Beğen

Üst Alt