Telefon Tavsiyesi Whatsapp destekleyen bir model önerisi istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

cineko

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp destekleyen bir model önerisi istiyorum
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 sene önce ilk akıllı telefonum olan nokia lumia 820'yi aldım. O günden beri farkettimki bu telefonun zilyon tane özellik ve uygulamalarından sadece birkaç tanesini kullanıyorum. Bunların başında whatsapp geliyor. Büyük inç ve düşük şarz kapasitesine sahip ve dokunmatık ekran telefonlar bana göre değil. Galiba biraz eski kafalıyım. Telefonumu satıp eski tipte olan uzun pil ömrüne sahip whatsapp twitter facebook gibi belli sosyal ağları destekleyen bir telefon almayı düşünüyorum. Sizden nokia 515 tipinde tuşlu ve özellikle Whatsapp destekleyen telefon önerileri istiyorum. Var mıdır bildiğiniz modeller ?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
nokia c5

thenorth

thenorth

Üye
satip 630 a tamamlarsan moto g al eski kafadan kurtul teknolojiyle tanis tavsiyemdir yavas yavas butun ozelliklerini ogrenirsin bence olmassada whatsapp destekleyen blackberry tuslulara bi goz atmani oneririm ama qwerty klavyesi vat

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
satip 630 a tamamlarsan moto g al eski kafadan kurtul teknolojiyle tanis tavsiyemdir yavas yavas butun ozelliklerini ogrenirsin bence olmassada whatsapp destekleyen blackberry tuslulara bi goz atmani oneririm ama qwerty klavyesi vat
moto g alacağına zaten l820 kullanır

maxirabit

maxirabit

Üye
E72 tavsiye ederim pil omrunden dolayi rahat edersiniz

gamlı.byks

gamlı.byks

Üye
Nokia x3-02
Tuşlu renkli ince zarif dokunmatik daha ne olsun? Kamerası iyi annem bi ara kullanmıştı çok iyidi hatta telefonu ben kendime alacaktım izin vermedi

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
E72 :oke:

Üst Alt