Root işinden anlayan arkadaşlara bi el atıverin

Sponsorlu Bağlantılar

mesutum35

Üye
    Konu Sahibi
Root işinden anlayan arkadaşlara bi el atıverin
Değerli ustalar; Telefonumu rootlayıp room yüklemek istiyorum ama Google dan nereye girdiysem farklı dosyalar ile karşılaştım kafam karıştı açıkçası ne yapacağım bana sıra ile anlatacak bi hayır sever bi arkadaş varmı acaba teşekkürler

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Kardesim ozelden link atıyorum ordan yapabilirsin

mesutum35

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kemalcan5497 kardeşim

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Rica ederim kardesim zaten kendi anlatimim ordaki. Anlamadigin yapamadigin bi yer olursa mesaj atarsin ;)

emz

emz

Üye
Rica ederim kardesim zaten kendi anlatimim ordaki. Anlamadigin yapamadigin bi yer olursa mesaj atarsin ;)
Abi aynı işlemi benim arkadaşa yapacağız. Bir sürü rom var. Root atmayı başardık ama s5 romunu en stabil hangisi kurulur bulamadık. Bir tavsiyen var mı? Rom atmayı biliyorum ama s3 mini için sağlam iyi bir rom tavsiyesi arıyorum. Yardımcı olursan çok sevinirim :)

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Kardesim rom cok lazim deilse atma ama illede s5 gibi olsun diyorsan sana bir gömme tema tavsiye edebilirim kendimde kullaniyorum. Virginty rom kurabilirsin ama oda bi zamandan sonra kasmaya basliyor ve ayrıca hangi rom olursa olsun ufak tefek bug ve hatalar olur ve bunlar seni bir süre sonra rahatsız etmeye baslar en iyisi stock rom temayı istersen ozelden atarim☺

emz

emz

Üye
Kardesim rom cok lazim deilse atma ama illede s5 gibi olsun diyorsan sana bir gömme tema tavsiye edebilirim kendimde kullaniyorum. Virginty rom kurabilirsin ama oda bi zamandan sonra kasmaya basliyor ve ayrıca hangi rom olursa olsun ufak tefek bug ve hatalar olur ve bunlar seni bir süre sonra rahatsız etmeye baslar en iyisi stock rom temayı istersen ozelden atarim☺
Abi o zaman tema atayım. Hani arkadaşımın en çok istediği şey o s5 de olan status barın şeffaf olma özelliği. En çok onu istiyor. Eğer olursa onu yapayım :)

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Her sey var birebir

bahrican530

Üye
S3 mini icin s5 var fusion kat v2

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Yolladim kardesim linki gormedin heralde

sane31

Üye
Telefon s3mini ise mutlaka cm 11 yukle

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
Telefon s3mini ise mutlaka cm 11 yukle

Cm 11 derken o nasıl bir şey? Ne tür özellikler getiriyor? Yani kazancı nedir?

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Tavsiye etmem kardeşim cm11 çok bug var cm 11 dedigin şey temalardan ve fazla uygulamalardan arındırılmış sade bir rom ama kullanışlı deil.

sane31

Üye
Cm 11 kullanisli degil ha ?Suan icin en iyi room

Rhino Prime

Üye
Cm 11 kullanisli degil ha ?Suan icin en iyi room
öyle ama sürümden sürüme fark ediyor mesela dünkü s3 için diyim dünkü rom menü geçişlerinde takılıyordu efektler kasıyordu ancak ısınmıyordu ancak bu günkü rom performans bakımından olağan üstü olmasına rağmen ısınıyor :) bu sorumu çözmek lazım birde cm lerin kerneli pek iyi değil :)

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Ve bu romlar bataryaları şişirme ve bozmaya yol açabilir çünkü performans arttırıcı bir takım uygulama kullanıyorlar ve sen buna engel olamiyorsun ve batarya boom

sane31

Üye
Tabi ki surum farki olur her surumde iyilestirmeler yapiliyo

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Ama ne kadar iyilestirme yapilirsa yapilsin hiçbiri stock rom kadar hatasız olamaz ben bu işlerle çok uğraştım halada uğraşıyorum fakat kullandığım rom stock rom

Üst Alt