Uygulama Whatsapp onaylanmiyor acil

Sponsorlu Bağlantılar

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp onaylanmiyor acil
Beyler nexus 5 kullanicisiyim dun rom attim felan telrfonu eski haline dondurdum whatsappi aciyorum ne sms obayliyor nede cagri yontemi ile acil

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Bu sorunu bende yaşadım 1 hafta önce, genelde benim gibi sürekli rom atanlar yaşıyor :)

Çözümü ise Ayarlar>tarih ve saat kısmına gir tarihle 2-3 gün ileri git saati de bi 10 saat ileri al 10 dakika öyle kalsın sonra tekrar eski haline döndür ve whatsapp'ı kaldır

6-7 saat sonra tekrar dene bakalım olacak mı

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Bu sorunu bende yaşadım 1 hafta önce, genelde benim gibi sürekli rom atanlar yaşıyor :)

Çözümü ise Ayarlar>tarih ve saat kısmına gir tarihle 2-3 gün ileri git saati de bi 10 saat ileri al 10 dakika öyle kalsın sonra tekrar eski haline döndür ve whatsapp'ı kaldır

6-7 saat sonra tekrar dene bakalım olacak mı
Deniycez kardesim insallah olur :D

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Deniycez kardesim insallah olur :D

İnşallah :)

Benide deli etmişti bu sorun, Whatsap müşteri hizmetleri filan varsa arayıp şunlara güzelce söveyim diyesim gelmişti o gün, düzeliyor bi süre sonra :oke:

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah :)

Benide deli etmişti bu sorun, Whatsap müşteri hizmetleri filan varsa arayıp şunlara güzelce söveyim diyesim gelmişti o gün, düzeliyor bi süre sonra :oke:
Bide nexus 5 icin en iyi custom rom ve kernel nedir rom olarak paranoide benzer bi rom vardi ustte fazladan tuslar felan vardi diyom onu yukliyim ama bana sarj lazim hiz lazim onerin varmi yoksa xda daki tum romlari deniycem :D

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Bide nexus 5 icin en iyi custom rom ve kernel nedir rom olarak paranoide benzer bi rom vardi ustte fazladan tuslar felan vardi diyom onu yukliyim ama bana sarj lazim hiz lazim onerin varmi yoksa xda daki tum romlari deniycem :D

valla nexus5 kullanmadığım için bilemeyeceğim :D C-rom iyi diyorlar bi dene istersen akşama arkadaşa sorarım o 9 buçuk saat ekran almıştı bi romda.haberdar ederim :oke:

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
valla nexus5 kullanmadığım için bilemeyeceğim :D C-rom iyi diyorlar bi dene istersen akşama arkadaşa sorarım o 9 buçuk saat ekran almıştı bi romda.haberdar ederim :oke:
Ama gerek yok ben rom atmiycam daha android L yi bekliyorum Cihazi eski haline gitircem cok fena olcak nexus 5e 10 saat ekran suresi alicam :D

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Ama gerek yok ben rom atmiycam daha android L yi bekliyorum Cihazi eski haline gitircem cok fena olcak nexus 5e 10 saat ekran suresi alicam :D

Android L ile KNOX gelebilir. Samsung'un google ile yaptığı anlaşma onaylandı, L gelince direk güncelleme derim, KNOX bootloader gelirse rom atmaktan korkabilirsin :D

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt