Ne Sitesi Açsam?

Sponsorlu Bağlantılar

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
Ne Sitesi Açsam?
İyi günler. Ben internet sitesi açıcam. Fakat ne hakkında açacağıma karar veremedim. Ne üzerine açsam sizce?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
teknoloji portalı

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
başa ne önerileriniz var üniversiteye gidicem para kazanca bişey lazım

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Ne hakkinda bolca bilgin varsa onun hakkinda ac

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
başa ne önerileriniz var üniversiteye gidicem para kazanca bişey lazım
para kazancak birşey istiyorsan video film vb şeyler paylaşan bir site açsan daha iyi çünkü çok tıklandığından reklamlardan daha çok para kazanırsın veya bir torrent sitesi

kinger1905

kinger1905

Üye
Yardım ve bilgi siteleri her zaman iyidir. Vakit ayırırım ve mümkün olduğunca herkesin sorununa çözüm sunabilirim diyorsan ve yönlendirme gücün iyi ise kısa sürede çok iyi işler yapabilirsin. Tabi sitenin şekli ve şemalide önemli.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
direkt oyun film uygulama müzik indirme yapan ve linkleri silmeyen upload sitelerine yükleme yaparsın sonra o linki kısaltır sitende paylaşırsın tıklama başına para alırsın dediğim site upfile.mobi

SHS

SHS

Üye
para kazancaksan bi işe gir, bunlar boş

• Beğen
Tepkiler: kinger1905

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
Ya aslında maxicep gibi bir site kurmayı planlıyorum fakat pho bilgim yokki tasarımını nasıl yapıcam

kinger1905

kinger1905

Üye
  • Beğen
Tepkiler: SHS

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
Ben karar verdim video sitesi açıcam wordpress. Sizce tema nerden satın alabilirim?

kralour

kralour

Üye
kardeşim benim basit admin panelli bir blog sitem var hoşuna giderse verebilirim dosyaları kendine göre düzenlersin.
site bu kardeşim

kralberk13

kralberk13

Üye
bu hostingere bağlı veartık FTP kabul etmiyor

kralour

kralour

Üye
Ücretli hos alsın :)

kralberk13

kralberk13

Üye
ola bilir ücretliye çevirir :)

CsWqIve34

Üye
bence ugrasma ama ugrasacaksanda youtuber ol tabi pcnde yetiyorsa

kralour

kralour

Üye
Bence bana kalırsa bu devirde teknolojiye ilgi büyük hazır haber zaten her yerde var millet okusun diye Türkiyedki editörler anlık sıcak haber veriyor sende böyle teknoloji bloğu yaparsın bence iyi götürüsü olur bunu beğenmediysen bir film sitesi kur zaten reklamlardan harçlığın çıkar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bal :ehe

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli

Üst Alt