Telefon Tavsiyesi Hangisi alınabilir sizce?

Sponsorlu Bağlantılar

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Hangisi alınabilir sizce?
Discovery2,zenfone5 yada 6,moto g,t50,hangisi alınabilir sizce?

Serhan

Serhan

Üye
Discovery 2

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Moto G veya diskavri 2

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Şu an gmd kullanıyorum 1 senedir.kameraki pembelik hiç bitmedi.gmd2 almak aklımda ama yazdıklarım nasıl acaba işte?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
zenofne 6 yı al nasıl olsa intel ve asusun malı iyidir

0MG90

0MG90

Üye
D2 veya Moto G

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
zenofne 6 yı al nasıl olsa intel ve asusun malı iyidir
Marka takıntım yok.daha önce s2 ve s3 kullandım donma ve takılma çok oluyordu discoveryde bu sorun yok mesela bir arkadaşımda da xperia z var onda da cok oluyor donma takilma

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Marka takıntım yok.daha önce s2 ve s3 kullandım donma ve takılma çok oluyordu discoveryde bu sorun yok mesela bir arkadaşımda da xperia z var onda da cok oluyor donma takilma
garanti konusunda zenfone daha iyi olur bence gmd2 de 1deki gibi sorunlar olabilir zenfone 6 çok daha hoş duruyor bence

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence disco 2 veya zenfone5 al . ama disco 2 daha iyi bir secim

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
shiftdelete de zenfone 6 modelini incelemişler antutu skoru 19000,discovery 2nin 30000'in üstünde.discovery daha iyi gibi

byAndroid

byAndroid

Üye
Bende o yuzden disco 2 daha iyi dedim zaten telefomde gercek 8 cekirdek ayni anda calisabiliyor

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Discovery 2 yine sorunlu cikti menüde kastirbayi becerebilmisler 8 cekirdek ve 2gb rame discovery 2 alacgina 300 zorla nexus 5 al

byAndroid

byAndroid

Üye
Discovery 2 yine sorunlu cikti menüde kastirbayi becerebilmisler 8 cekirdek ve 2gb rame discovery 2 alacgina 300 zorla nexus 5 al
Ara sira cok az kasiyormus menude o da guncelleme veya baska luancher la duzeltilebilir

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
nerede yazmışlar kasıyor diye eğer doğruysa o da yaramaz

byAndroid

byAndroid

Üye
Aham saham bi kasma yok abartmayin ya farkedilmiyo bile

calypso16

calypso16

Üye