Htc one M8 satılık 1350 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agaLess

Üye
    Konu Sahibi
Htc one M8 satılık 1350 TL
Arkadaslar htc one m8 cihazim satılıktır taylanddan getirilmiş yurt dışı cihazdir

İmei atılmıştır sorunsuz kullanılıyor kapanma ihtimali yok ama isteyen güncelleme alacam diyorsa pasaport kaydı yaptırabılır. Cihaz sıfır gibidir tertemiz ciziksiz eziksiz tertemiz

Fiyat : 1350 tl dir pazarlıksız iphone 5s le takas olur

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
z1 compact var.pasaport kayitli.uzerine ne kadar istersin takas dusunursen tabiki :)

adanalı1

adanalı1

Üye
lumıa 1020 sarı faturalı kutulu garantılı.takas dusunursen pm at.

agaLess

Üye
    Konu Sahibi
Lumia dusunmuyorum

agaLess

Üye
    Konu Sahibi
Kardes bilmeden konuyu baltalama cihazi ben kullanıyorum baska cıhazın ımeı atıldı kapanmaz ama guncelleme almaz pasaportum olmadıgı ıcın kayıt ettıremıyorum yanlış bilgi verme

adanalı1

adanalı1

Üye
HTC One modelini bilenler kesinlikle yaklaşmayacaktır. Kapanma şansı yok muhabbeti tamamen hikaye saten ayrıca pasaport bulan kişi kaydettirecek diyelim cihazın imei atılmadan önceki ilk imeini geri çakması gerekiyor ki bu M8 için çok zor 250 liraya yapıyorlar pasaport kaydı yapmayacaksan da 2 ayda bir telefonun kapanmasına katlanman gerekecek. Böyle bir cihazın da bu fiyatta olmasının sebebi bu.

Pasaport kaydı yaptıracak arkadaş gelsin ben cihazın ilk imei olduğu efs dosyasını 100 lıraya hallederım :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher

agaLess

Üye
    Konu Sahibi
Yaw sacma sacma konusma gelsin pasaport kaydı ısterse ben yaptırırm bedavaya harc parasını versin

osmanmert94

osmanmert94

Üye
iPhone 5S var kayıtlı her şeyi tam 150₺ lik kılıf jelatin aksesuar verilir. 16 GB Gold. ABD den alındı.

Arnavut34

Üye
Sony Xperia z1 beyaz Fatura ve Kutu içerigi eksiksizdir 16 ay garanti Süresi mevcuttur nekadar fark istersin

agaLess

Üye
    Konu Sahibi
300 tl

rmssgkhn

rmssgkhn

Üye
22 haziran faturalı galaxy s5 garantılı takas dusunurmusun

Arnavut34

Üye
1300 tl

agaLess

Üye
    Konu Sahibi
Satıldı konu kapanabilir

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Cihazın satılması üzerine konu:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...