zombi istilasında neler yapılmalı :)

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Oğuzhan

0MG90

0MG90

Üye
En başı bile kopyala yapıştır. İnsan oraya bari bi şey yazar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Fur ula fur kendini

Alıntı mı bu?

yunus4554

yunus4554

Üye
usta bunu paylasacana demremde felaketlerde ne yapilmali onu anlatsaydin zombi ne ya :(

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben okumaya üşendim, sen yazmaya üşenmemişsin.

• Beğen
Tepkiler: dogukan-
007wolverine

007wolverine

Üye
    Konu Sahibi
Ben okudum sonra da copy-paste :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Hangi ada o?

Herhangi ada diyrsan ben izmirdeyim ama deniz kenarına gidene kadar yerler beni :D
Bir sey olmaz abi zaten metroyla Fahrettin Altay'a gideceksin. Sen gidene kadar zombiler metroyu basamaz daha. Sonra atlarsin vapura. ;)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Hangi ada o?

Herhangi ada diyrsan ben izmirdeyim ama deniz kenarına gidene kadar yerler beni :D
izmirde insan olmayan bir ada bulursan dediğim gibi binaların tepesinden atlaya atlaya gidersin sahilin yanına sahilden sonra denize kadar kısa bir yardırdın mı suya girdiğin saniye birdaha yakalayamazlar :D yüzme bilmiyorsan ve adaya gidecek birşey bulamazsan geçmiş olsun

SHS

SHS

Üye
Bir sey olmaz abi zaten metroyla Fahrettin Altay'a gideceksin. Sen gidene kadar zombiler metroyu basamaz daha. Sonra atlarsin vapura. ;)

Salgının nası başladığı önemli, ben uyurken olursa bi çıkarım herkes zombi :D

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Salgının nası başladığı önemli, ben uyurken olursa bi çıkarım herkes zombi :D
ordan çatıya sonra kız buldun mu yine bnm yazdığım hikaye ile kurtulmuş olursun :naughty:

SHS

SHS

Üye
izmirde insan olmayan bir ada bulursan dediğim gibi binaların tepesinden atlaya atlaya gidersin sahilin yanına sahilden sonra denize kadar kısa bir yardırdın mı suya girdiğin saniye birdaha yakalayamazlar :D yüzme bilmiyorsan ve adaya gidecek birşey bulamazsan geçmiş olsun

Vücudumda açık bi yara yok varsayıp birinin kıyafetini giyme planım var onlar gibi davranırım, ada var Yassıca Adaya giderim ama bi araç lazım yüzerek zor olur, asılcaz küreklere :D
ordan çatıya sonra kız buldun mu yine bnm yazdığım hikaye ile kurtulmuş olursun :naughty:

Komşunun çirkin kızı denk gelirse :ehe

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Vücudumda açık bi yara yok varsayıp birinin kıyafetini giyme planım var onlar gibi davranırım, ada var Yassıca Adaya giderim ama bi araç lazım yüzerek zor olur, asılcaz küreklere :D

üremen lazım birde birsüre sonra yokluktan nefes almasa zombi olsa bile olur diyebilrsin :naughty:

007wolverine

007wolverine

Üye
    Konu Sahibi

yapacak bir şey yok insanoğlunun devamı için.

007wolverine

007wolverine

Üye
    Konu Sahibi
Bir adadaki iki kişiye bağlı aslında :)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Hepsini okudum yolculuk sırasında iyi geliyor teşekkürler. Ayrıca gözlüklülerin nesi var ya gayet iyiyiz biz de :D

Üst Alt