Haber Nokia 130 giriş seviye telefon resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 130 giriş seviye telefon resmi olarak duyuruldu
Microsoft tarafından duyurulan giriş seviye Nokia 130 fiyatı ile dikkat çekiyor. Nokia 130 vergiler hariç 19 Euro fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Nokia 130'un teknik özelliklerine bakacak olursak; 1.8 inç büyüklüğünde 160x128 çözünürlüğüne sahip LCD ekran, 32GB'a kadar arttırılabilir microSD desteği, 1020mAh batarya kapasitesi, çift-SIM desteği ve S30 işletim sistemi karşımıza çıkıyor.

Son olarak cihazın 1020mAh batarya kapasitesi 16 saat video oynatma, 46 saat müzik dinleme imkanı sunuyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Şu hale bak yaa yazık oldu Nokia sana yazık oldu..
Konu için :tşk:

0MG90

0MG90

Üye
Fenerli :D
Haber için teşekkürler

fk555897

fk555897

Üye
Çok gereksiz bir telefon. Hele siyahlar komik görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

Emre

Üye
nokia unutamamış hala meego ara yüzü var telefonda
kim bilir ne çok projesi vardı yazık oldu

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
s30 isletim sistemini ilk defa duydum yeni galiba :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
s30 mu kaldi ya. 3530 degil miydi son s30 telefon. Ben 3510i kullandim. Cok memnundum acikcasi. Bu telefon da cok basarili olur. Türkiye'ye de gelirse 60-70 lira civarindan kesin alinir. Ailenin buyukleri kullansinlar diye tercih edilir acikcasi.Hitap ettigi kesim yaslilar oldugundan basarili olur dedim yanlis anlasilma olmasin. Tabiki sesinin yuksek olmasi gerekli birde.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Şu hale bak yaa yazık oldu Nokia sana yazık oldu..
Konu için :tşk:

Okumadın sanırım 'giriş seviyesi' diyor cihaza. Aynı tepkiyi 930, 1520 gibi cihazlara da verme de. :D

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

avast

avast

Üye
Ya dedeye nineye gider niye bukadar gomdunuzki bunlara ihtiyaci olanda var tabifihat 400-500 olmazsa

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Okumadın sanırım 'giriş seviyesi' diyor cihaza. Aynı tepkiyi 930, 1520 gibi cihazlara da verme de. :D

O telefonlar microsoft'un telefonlari. Bu telefonlari ise nokia kendi uretiyor.

0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Ya dedeye nineye gider niye bukadar gomdunuzki bunlara ihtiyaci olanda var tabifihat 400-500 olmazsa

20 euro diyor fiyat olarak 120 liranin uzerine cikmaz muhtemelen. Eger cikarsa alinmaz zaten.

avast

avast

Üye
Oyle olursa eger bugun ciksin bugun alirjm 100 150 ye dedeme :D istiyodu adam :D

0MG90

0MG90

Üye
Taş çatlasın en fazla 100 veririm buna

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
___kaptan___

___kaptan___

Üye

bi genelleme yaptım samsung ve diğer firmalar yukarıda ki cihaz gibi cihazlar üretmiyorlar adamlar büyük oynuyor ben sadece Nokia'nın yaptığı hatalardan yakındım hem merak etme sen Hangi cihaza nasıl tepki vereceğimi iyi bilirim kardeş?
Ama hak veren vardır bana tam bi fiyasko bu gidişhat Nokia için..

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bi genelleme yaptım samsung ve diğer firmalar yukarıda ki cihaz gibi cihazlar üretmiyorlar adamlar büyük oynuyor ben sadece Nokia'nın yaptığı hatalardan yakındım hem merak etme sen Hangi cihaza nasıl tepki vereceğimi iyi bilirim kardeş?
Ama hak veren vardır bana tam bi fiyasko bu gidişhat Nokia için..

nokia yaptigi anlasma geregi ust seviye cihaz uretemiyor. Kisaca akilli telefon uretemiyor. ancak giris ve alt sinif cihazlar uretebiliyor. Akilli telefon diye adlandirilan nokia cihazlarini ureten firma microsoft'dur. (Microsoftun urettikleri bana gore yarim akillidir. Bunu her firsatta yazacagim.) Kisacasi ust seviye cihazlar tamamiyle microsofta aittir. Nokia icin bir gidisat soz konusu degildir. Bu seviye cihazlari haric ortada nokia'nin sadece ismi vardir.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
nokia yaptigi anlasma geregi ust seviye cihaz uretemiyor. Kisaca akilli telefon uretemiyor. ancak giris ve alt sinif cihazlar uretebiliyor. Akilli telefon diye adlandirilan nokia cihazlarini ureten firma microsoft'dur. (Microsoftun urettikleri bana gore yarim akillidir. Bunu her firsatta yazacagim.) Kisacasi ust seviye cihazlar tamamiyle microsofta aittir. Nokia icin bir gidisat soz konusu degildir. Bu seviye cihazlari haric ortada nokia'nin sadece ismi vardir.
konu dışına da çıkmak istemiyorum ama Nokia kendi elleri ile sonunu yazdı oysa ki geçtiğimiz yıllarda google bariz android işletim sistemini kullanması için Nokia'ya teklifte bulundu ama Nokia burnunun dikine gitti hep?
Ve ben bunu iyi biliyorum ki Nokia ismi vs değişse de asla android ve ios ile yarışamayacak!
Neyse konu dağılmasın!
Nokia'ya kendi yolunda başarılar diliyorum hepsi bu gece gece canımı sıktı :(

Seglopsi

Seglopsi

Üye
konu dışına da çıkmak istemiyorum ama Nokia kendi elleri ile sonunu yazdı oysa ki geçtiğimiz yıllarda google bariz android işletim sistemini kullanması için Nokia'ya teklifte bulundu ama Nokia burnunun dikine gitti hep?
Ve ben bunu iyi biliyorum ki Nokia ismi vs değişse de asla android ve ios ile yarışamayacak!
Neyse konu dağılmasın!
Nokia'ya kendi yolunda başarılar diliyorum hepsi bu gece gece canımı sıktı :(

Nokianin androide gecmesine luzum yoktu ki. MeeGo'ya devam etmesi yeterliydi. MeeGo gibi bir sistemi nasil harcadi cok merak ediyorum. Suanda bile bircok isletim sisteminde olmayan bircok ozellige sahip. En onemlisi gercek zamanli multitasking yapabilmesi. Dedigin gibi androide de gecebilirdi onu da yapmadi. Bunlarin sebebi hep elop efendidir. Zaten amacina ulasmis nokia'yi microsofta sattirmistir.

• Beğen
avast

avast

Üye
Ama sifir olmali ve tuslari yazilari buyuk olmali :D

Üst Alt