S5 Kullanıcıları Bakabilir Mi

Sponsorlu Bağlantılar

qery340

Üye
    Konu Sahibi
S5 Kullanıcıları Bakabilir Mi
Uzun süredir iphone kullanıcısıyım 3 yıl civarı telefonu değiştirmeyi düşünüyorum kafamdaki ilk seçenek iPhone 5s ama şarj süresi olsun telefon içi özellikler olsun biraz daha fazla olduğu için s5 de kafamı kurcalıyor aldığım zaman uzun süre kullanırım diye düşünüyorum soyulma sorunu var mı s5 de ve uzun süre kullanımda yavaşlama takılma oluyor mu yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
kardeşim yaklaşık 2 aydır kullanıyorum henüz bi sorunum yok dediklerinden birisi olmadı :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
3 aydır bende uzun sure kullandım ne takılma ne donma sadece gta oynarken biraz ısındı başka bi sıkıntı olmadı genel olarak 1 gunu çıkarıyor şarj kullanıma bağlı açmadıgı denemediğim oyun kalmadı tamamını oynatıyor kesinlikle almalısın

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643

qery340

Üye
    Konu Sahibi
Samsung düşünüyorum ama aldım mı 3 4 yıl kullanırım büyük ihtimalle uzun süre kullanıma iphone öneriyorlar genelde biraz daha düşünsem iyi olacak gibi :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Samsung düşünüyorum ama aldım mı 3 4 yıl kullanırım büyük ihtimalle uzun süre kullanıma iphone öneriyorlar genelde biraz daha düşünsem iyi olacak gibi :)
Benim 600 tl lik samsung galaxy ace 2 2 yıl dayandı sonra kalp krizi sonucu note 3 e geçtim :D S5 te donanımsal sıkıntı olmadığı sürece yılda 1 kez sıfırlasan sıkıntısız götürür.

qery340

Üye
    Konu Sahibi
Önermeyenler olsa da s5 mantıklı gelmeye başladı :)

MrSosluIskender

MrSosluIskender

Üye
Uzun süre kullancaksan iPhone alma.

çaminci

çaminci

Üye
Android candır canandır

MrSosluIskender

MrSosluIskender

Üye
iPhone candır gerisi heyecandr

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
burada apple vs google savaşı çıkmadan sen takılmayan ve uzun pil süresi istiyorsan iphone den bir kere uzak dur
ve bir de ısı sorunları çıkmaya başladı bu ısı çok sıkıntı çıkarıyor son zamanlarda s801 işlemcilerle yanıyor kavruluyor gibi tabirlere alıştık
bu yüzden hem uzun süreli pil ısınmadan takılmadan çalışacak bir telefon istiyorsan s5 uygun

(ısınırsa kapakları (arka kapak ve usb korumasından bahsediyorum) buzlu suya 1 dk daldır sonra devam et

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
MoonLife01

MoonLife01

Üye
Isınma sorunun yok denebilecek kadar az.
Xperia Z serileri Lg g3 Modelleri kavruluyor kullandıgım telleri yazdım.

cici60

cici60

Üye
Note 3 - Lg g3 -S5 -Sony Z3 kullanmış birisi olarak. Iphone hiç konusunu açmadan S5 şarj kamera donanımda üzmez 5 saate yakın ekran süresi veriyor normal kullanımda. Tasarımı hoş olmasada donanımsal olarak iyi denebilcek bi cihaz. Ama daha iyi bi cihaz olsun istersen Sony Z2 veya Z3 öneririm S5den Tasarım + Pil + Donanım + Kamera + Yazılım güncelleme olarak kat kat daha üstün.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Samsung Galaxy S5 Xperia Z2 e göre + yönleri
-Zevkler ve renkler tartışılmaz o yüzden tasarima birşey diyemicem
-Ekran kalitesi( Dünyanın en iyi ekranı)
- Isınma problemi yok
- Çıkarilabilir batarya
- Yeni nesil işlemci( Ac versiyonu)
- 8.1 Mm
- Çok daha hafif
- 128 Gb hafiza kart destegi
- Kalp sensörü ve saglıga tam destek uygulamaları
- Video efektleri (HDR video kaydı) xperia z2de bu konuda başaları ikisinede tam puan bence :)
- USB 3.0
- El haraketleri ile ( Ekran görüntüsü alma sitede dolaşma farklı özellikler )
- Parmak izi okuyucusu

Xperia Z2 Galaxy S5 e göre + yönleri
-Zevkler ve renkler tartışılmaz o yüzden tasarima birşey diyemicem
-3GB Ram
- Daha büyük kamera sensörü Dahayüksek diyafram aralıgı
- Daha güclü batarya
- Etkileyici ön kamera ...
- Fm Radio
- Ps ile tam senkronizasyon
- Güncelleme destegi ama sorunlu ( Eski modeli olan xperia neo v ye kaldıramiyacagini bile bile ICS sürümünü verdi düzeltemedidede öyle kaldı telefon eline yüzüne bulaştırdı herşeyi sony, böyle verecegıne hic vermesın daha iyi samsung vermedi mesela bence en iyisini etti )

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
beyge123

beyge123

Üye
Kullanıcısı olarak Kesinlikle s5 i öneririm.

SM-G900FQ Tapatalk

Üst Alt