Telefon Tavsiyesi Z1 hakkinda bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

djediz

djediz

Üye
    Konu Sahibi
Z1 hakkinda bilgi
Arkadaşlar z1 alınır mi sizce samsung kullanmak istemiyorum artık bu telefon hosuma gitti siz neler söyleyeceksiniz merak ediyorum teşekkürler şimdiden

0MG90

0MG90

Üye
Nereden alacaksın? Distribütör garantili mi?

byAndroid

byAndroid

Üye
Tft ekran cok berbat bence z1 compacta bak ya da lg g2

• Beğen
Tepkiler: sasua42
xpaede

xpaede

Üye
Note 2 deneyiminden sonra ( Daha öncesinde daima Samsung kullanmış biri olarak ) Z Ultra'ya geçiş yaptım ve o zamandan beri Sony bana Samsung'u unutturdu. Sade,hızlı vs vs. gelişmiş bir android kullanıcısı olarak tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. Z Ultra ile ekran ve kamera dışında aynı özelliklere sahip Z1 'den pişman olacağınızı düşünmüyorum. Ekran TFT ancak bildiğimiz TFT lerden sanmayın. Triluminos denilen bir Sony teknolojisi ike üretilmiş farklı ekranlardır. Her açıdan düzgün görüntülenmeyi sağlar ve bu sebeple telefonu uzun süre IPS sanmanıza neden olur. Triluminos IPS ten daha ileri bir teknolojidir. Bununla ilgili olarak Sony'nin videolarını izleyebilirsiniz. Sony deneyimi sizi pişman etmeyecektir.

• Beğen
Tepkiler: fatih54102
djediz

djediz

Üye
    Konu Sahibi
QUOTE="0MG90, post: 7211018, member: 2198143"]Nereden alacaksın? Distribütör garantili mi?[/QUOTE]
Daha ona karar vermedim sadece araştırıyorum samsung gerçekten çok sıkıcı geliyor bana şekli falan hoşuma gitti özelliklerini de sizlere sorup öğrenmek istiyorum deneyimli arkadaşlar yazarsa memnun olurum teşekkürler

0MG90

0MG90

Üye
QUOTE="0MG90, post: 7211018, member: 2198143"]Nereden alacaksın? Distribütör garantili mi?
Daha ona karar vermedim sadece araştırıyorum samsung gerçekten çok sıkıcı geliyor bana şekli falan hoşuma gitti özelliklerini de sizlere sorup öğrenmek istiyorum deneyimli arkadaşlar yazarsa memnun olurum teşekkürler[/QUOTE]
1800 falan vereceksen direk Z2 al dicektim, tek eksiği ekranı Z1in

djediz

djediz

Üye
    Konu Sahibi
En iyisi bi mağazada denk gelip incelemem gerek forumları gezince insan soguyo

Üst Alt