Sony SmartWatch 2

Sponsorlu Bağlantılar

halfglaze

halfglaze

Üye
    Konu Sahibi
Sony SmartWatch 2
Sony smartwatch 2 almayı düşünüyorum 450 tl 9 taksit aylık 50 tlye geliyor cazip bir fiyat sizce almalı miyim? Orda yaptığım şeyleri cebimden telefonu çıkararak da yapabilirim. Almak istiyorum ama işe yarama konusunda tatmin olamadım beni ikna edin lütfen :D

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Eylül Ayındaki :apple: Etkinliğini Bekle Derim

0MG90

0MG90

Üye
İşe yarama derken telefonunu açmadan mesajlara bakabilirsin,aramaları kontrol edebilirsin, facebook ve twitter'da en son ne olmuş buna bakabilirsin, kilit ekranındaki gözüken saati modifiye edebilirsin vs. şeyler. Kısaca alınır. Ben Apple'ın saat çıkaracağını sanmıyorum çıkarsa bile Android uyumlu olmaz. Yani al bence SW2'yi. Görünüşü bile çok güzel zaten.

• Beğen
Tepkiler: halfglaze
halfglaze

halfglaze

Üye
    Konu Sahibi
Bende Apple in androidlerle uyumlu saat çikaracağini sanmıyorum :/

0MG90

0MG90

Üye
XperiaTürkiye sitesine bakarsan SW2 ye çok güzel güncellemeler geldiğini görebilirsin
Bende telefon aldıktan sonra düşünüyorum

halfglaze

halfglaze

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız benim cihaz nexus 5 sıkıntı olmaz di mi her özelliği kullanırım?Bide şey sorcam bu saatin birçok uygulaması ücretli apk şansı var mı bunların?

0MG90

0MG90

Üye
Sadece gelen aramayı cevaplayamazsın ve e-postalara bakamazsın o Xperia telefonlara özel
Onu bilmiyorum

halfglaze

halfglaze

Üye
    Konu Sahibi
Arayan kişi ekranda gözükse gerisi sıkıntı değil

0MG90

0MG90

Üye
Gözükür, youtube da incelemeler var

halfglaze

halfglaze

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler bi daha gidip bi kolumda bakayımBu sene ünide ilk senem fazla iddali durmaz di mi zengin bi imaj istemiyorum :(

Fenomenon

Fenomenon

Üye
sw2 karizmatik duruyor. gear'dan çok daha iyi.

Üst Alt